Koltuk sünger çeşitleri

Koltuk Süngerinizi Marmara Koltuk’tan alın…

Koltuk süngeri nasıl olmalı? Koltuk süngeri nereden alınır ?

Çeşit çeşit koltuk süngerlerimiz ile sizlere rahat bir oturma keyfi sunuyoruz..

Koltuk süngerleri hakkında gerekli bilgileri siz değerli müşterilerimize aktaracağız.

Koltuk, oturma, uzanma kimi zamanda yatma faaliyeti için kullanılır. Gel gelelim bu faaliyetler sonucunda ya belimize, boynumuza zarar gelirse? Uzanmış şöyle bir göz dinlendirme molası vereyim derken boynunuz tutulmuş olarak kalkabilirsiniz 🙁 Aman Allah Korusun 🙂

Koltuk Süngeri, minderi
İstediğiniz kalitede, sertlikte çeşitlerimiz bulunmaktadır.
Koltuk Süngeri, minderi
Sünger renk çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Alacağınız koltuğu seçerken renginden, şeklinden, şemalinden önce dikkat etmeniz gereken en önemli husus koltuğun rahatlığıdır. Hatta satın almadan önce de izin alın şöyle bir oturun, uzanın gari 🙂  He izin vermiyorlarsa siz de rest çekebilirsiniz.. Yok ben gözüme kestirdim alacağım diyorsanız, bir kaç teknik bilgi edinip eliniz ile kontrol etmeniz de herhalde yeterli olur..

Koltuk Süngeri sertliğine, yumuşaklığına ve dayanıklılığına göre farklı farklıdır. Tabi koltuk sünger fiyatları da bu faktörlere göre de değişkenlik gösterebilir.

Koltuk Kaplaması da yapıyoruz.. Detaylı bilgi için tıklayınız..

Size tavsiyemiz dayanıklı ve uzub ömürlü olanı almanızdan yanadır. Çünkü süngerler yırtılmaya, tahrip olmaya meyillidir. Koltuk süngerlerinizi seçerken bunlara dikkat ediniz.

Çok rahatlığı sevenler için kuş tüyü süngerler, oturduğu yerin hem rahat hem de sert olmasını yani yayvan olmamasını isteyenler için de sert süngerlerimiz mevcut. Firmamızda sünger değişimleri de yapılmaktadır. Aşağıda yer alan numaradan iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa yakasında bulunan firmamız istek ve görüşlerinize göre sizlere en iyi hizmeti vereceğinden emin olabilirsiniz.

RENKLİ KOLTUK TAKIMI MODELLERİ İÇİN; TIKLA..!

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir