Yorgan elyafı

918 defa okundu Yorumlanmadı , kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Yorgan konusunda herkesin farklı bir tarzı vardır. Kimisi battaniye ile yatmayı tercih ederken kimisi de yumuşak ve hafif yorgan tercih eder. Eğer sizde yumuşak ve hafif bir aynı zamanda sıcak tutacak bir elyaflı yorgan yapmak için malzeme arayışına girdiyseniz doğru adrestesiniz demektir. Çünkü firmamız yorganlık elyaf satmaktadır.

Elyaf hayvan, bitki ve madeni kaynaklardan elde edilen hemen hemen her sektörde kullanılan halı kumaş mobilya ve kıyafet gibi sektörlerde de kullanılmaya başlanmış,  mobilya sektöründe ise genellikle koltuk, minder, yastık ve yorganlarda kullanılan bir malzemedir. Bunun yanı sıra çeşitli kimyevi usullerde elde edilen elyaflarda bulunmaktadır. Elyaflar ikiye ayrılır bunlar;

yorgan elyafları

Boncuk yorgan elyafı ve vatka elyafıdır.

Boncuk yorgan elyafı genellikle ufak yuvarlak taneler şeklinde bulunup yastık ve minder yapımında kullanılırken vatka elyaf ise genellikle büyük tek parça halindedir ve yorgan yapımında kullanılır.Yorgan yapımı için elyaf artık vazgeçilmez bir madde haline gelmiştir. Yün, pamuk gibi maddelerin yerini almıştır. Bu yüzden de yorgan elyafı satışları bir hayli artmıştır. Sizlerde rahatınıza düşkünseniz yastığınızı silikon boncuk elyaf, yorganı ise silikon yorgan elyafı seçmelisiniz. Peki bu yorgan elyafı nereden alınır diyorsanız şuan doğru yerdesiniz . İsterseniz birazda sizler için hazırlamış olduğumuz yorgan elyaflara bir göz atalım.

elyaflar   elyaf çeşitleri

Yorgan elyafı fiyatlarına gelecek olursak 90 gramlık yorgan elyafının metrekaresi 3 lira.

Yukarıda görmüş olduğunuz silikon yorgan elyafı modelleri görseldir.

Firmamızdan silikon yorgan elyafını temin edebilirsiniz.

yorgan elyafı

Bir önceki yazımız olan U köşe koltuk takımları başlıklı makalemizde U köşe koltuk fiyatları, U köşe koltuk modelleri ve u köşe koltuklar hakkında bilgiler verilmektedir.

REKLAM REKLAM
Yorum Yaz