Uygun fiyatlı koltuk takımları

360 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Marmara Koltuk 2014 koltuk kampanyaları ile yeni sezon güzel modellerde çeşitli indirimler başlattı.
Koltuklar evlerimizin vazgeçilmez eşyalarıdır. Zaten ev eşyası denilince herkesin aklına ilk önce koltuk takımları, kanepeler, josefinler, çekyatlar ve oturma grupları geliyor. Çünkü insanların en çok kullandığı eşya koltuktur. Onun için koltuk takımı almak isteyenler modelinden rengine, boyutundan kumaşına kadar bütün teferruatlarını inceler. Misafirlerin de eve girince ilk dikkatini çeken eşya koltuk takımları olacaktır.

uygun-fiyatli-koltuk

Koltuklar her gün üzerine oturduğumuz ve eskittiğimiz ev eşyasıdır dedik. Öyleyse biraz da sağlığımızı ve ekonomimizi düşünmeliyiz. Öncelikle önümüze gelen her yerden koltuk almamalıyız. İkincisi olarak da uygun fiyatlı olmalı diye düşünmekteyiz.

Siz de bütçenize uygun ve ekonomik koltuk takımı arayışı içindeyseniz tam yerine geldiniz demektir. Çünkü Marmara Koltuk koltuk fiyatlarında 2014 kampanyası yaptı. Fotoğrafta görmüş olduğun köşe koltuğu 999 tl fiyatından satışa sunulmuştur. Gürgen iskelet, gri sert sünger ve farklı renk ve desenlerde kumaş seçenekleriniz mevcuttur.

Yapmanız gereken tek şek firmamıza bir telefon etmenizdir.

ucuz-koltuk-kampanya
Konuyla ilgili sıkça sorulan sorular:

1. Uygun fiyatlı koltuk modelleri dayanıklı mıdır? Ne kadar sağlamdır? Garantisi var mı?

Uygun fiyattan satmış olduğumuz koltuk takımının gerçek fiyatı 2200 liradır. Bizim satış fiyatımız yani 999 lira kampanya fiyatıdır. Yani kalite konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Kullanılan döşeme malzemeleri 1. Kalitedir.

2. Ekonomik koltuk kampanyası ne kadar sürecek?

Şu an için Marmara Koltuk olarak kampanyayı yeni başlatmış bulunuyoruz. İlerleyen dönemlerde yeni kampanyalarımız da olacak. Bu doğrultuda kampanyada değişiklik olursa sitemizden duyuracağız. Takipte kalmanızı tavsiye ederiz

3. 2014 Ucuz koltuk kampanyasında artı indirim olur mu?

Yukarıda vermiş olduğumuz 999 tl’den daha aşağı fiyat vermemiz mümkün değildir. Birinci cevapta da belirtmiş olduğumuz gibi gerçek fiyatlar bu fiyatın çok üzerindedir.

4. Alacağımız koltukla ilgili üretici firma ile mi muhatabız?

Marmara Koltuk, koltuk imalatı yapan, toptan ve perakende satışı yapan bir koltuk firmasıdır.

5. Köşe koltukların dışında, oturma grupları, kanepe, puf, berjer ve diğer koltuk takımlarında kampanya var mı?

Şu an için düzenlemiş olduğumuz kampanya sadece köşe koltuk için geçerlidir. Fakat bu kampanya sürdüğü müddetçe diğer koltuk modellerinde de uygun fiyata satış yapılacaktır.

 

6. Marmara Koltuk’a nasıl ulaşabilirim?

İletişim bölümünde yazan telefon numaraları ile istediğiniz zaman arayabilir. Şişli Mecidiyeköy’de bulunan firmamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazımızda size uygun fiyatlı koltuk, ekonomik köşe koltuk, kampanyalı koltuk takımları ve 2014 koltuk kampanyasından söz ettik. Benzer konuları sitemizde arama yaparak da bulabilirsiniz.

Not: Marmara koltuk olarak koltuk tamiri ve koltuk kaplama gibi hizmetlerimiz de mevcuttur. Bunun dışında koltuk ile ilgili özel taleplerde de bulunabilirsiniz. Sedir, şark köşesi minderleri de tarafımızdan üretilmektedir. Bunun için diğer sitemiz olan sarkdekorasyon.com adresini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. İstanbul’un her bölgesine hizmet veren firmamız Türkiye’de bütün illere koltuk ve sedir sevkiyatı yapmaktadır.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Koltuk modelleri başlıklı makalemizde en güzel koltuk takımları, en şık modern koltuk takımları ve en şık spor koltuk takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

REKLAM koltuk imalatı telefon REKLAM
Yorum Yaz