Tekli koltuk imalatı ve tamiri

282 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Tekli koltuk yani berjer imalatı denilince akla gelen firma Marmara Koltuk 2014 yılında da yeni üretmiş olduğu koltuklarıyla adından söz ettirecek. Marmara Koltuk tarafından üretilen tekli koltuklar her tarza ve kesime uygun bir o kadar da estetik tasarlandığından dolayı ürün çeşitleri ve renk seçenekleri oldukça fazladır. Odalarınıza dekor yaparken koltuklardaki uyumu ön plana alarak dekor yapmalısınız. Çünkü bu ahenk ve uyum açısından oldukça önem arz eder.

tekli-koltuk-imalat-uretim-tamir

Tekli koltuk-Berjer imalatı

Marmara koltuk yapmış olduğu tekli koltuk-berjer üretimi ile ilgili olarak koltuk takımlarınıza uyacak ve salonlarınıza farklı bir hava verecek berjer modellerinde aradığınız tekli koltuğu bulabileceğiniz bir koleksiyon hazırlıyor. 2014 koleksiyonu farklı renk ve desenlerde tekli koltukları sizin için hazırlandı. Görsel açıdan çekici ve zarif berjer tasarımları senelerin verdiği tecrübelerle de birleşinde Marmara Koltuk’ta harika koltuklar ortaya çıktı.

berjer-imalat-uretim-tamir

Berjer tekli koltuk tamiri 

Marmara Koltuk, yeni koltuk üretiminin yanında koltuk tamiri servisi de yapmaktadır. Bu sebeple evinizde hali hazırda bulunan berjer koltuğunuzu tamir de ettirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey tekli koltuk yada berjer modelinin fotoğrafını çekerek bize ulaştırmanızdır. Şişli Mecidiyeköy’de bulunan firmamıza her zaman bekleriz.

Bu yazımızda size berjer ve tekli koltuk imalatı ve tamiri hakkında bilgiler verdik. Benzer konular hakkında bilgi almak istiyorsanız diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

BERJER MODELLERİ İÇİN TIKLAYIN

Bir önceki yazımız olan Berjer Koltuk İmalatı ve Tamiri başlıklı makalemizde berjer, berjer döşeme ve berjer imalatı hakkında bilgiler verilmektedir.

REKLAM REKLAM
Yorum Yaz