Sünger yastık kılıfı

1640 defa okundu 2 defa yorumlandı , kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Sünger yastık kılıfları yapacağınız planları bozacak gibi duruyor. Evimiz; ailemizle zaman geçirdiğimiz, misafirlerimizi ağırladığımız, dinlendiğimiz sonuç olarak en çok zaman geçirdiğimiz yer olarak karşımıza çıkıyor. Ve gün geliyor evimizin havasını değiştirmek istiyoruz. Ama evimizin havasını değiştirirken mobilyalarımızı veya aksesuarlarımızı komple değiştirmek gerekmiyor. Mesela koltuğumuzdan sıkıldık koltuk kılıfı ile onu kaplama yaptırabilir ve böylece komple koltuğun görünüşünü değiştirmiş oluruz ama koltuğu değiştirmekten kurtulmuş oluruz. Koltuğumuzun üstünde gerek sırtımıza koyduğumuz gerekse dinlenirken üstünde uyuya kaldığımız yastık ve minderler. Artık yastıklarımızı ve minderleri değiştirmeden sadece kılıflarını sünger yastık kılıfı ile değiştirerek yeni bir görünüm sağlayabiliriz. Bu yeni görünüm ile evimizde ufakta olsa bir değişiklik yapmış evimizin havasını bir nebze değiştirmiş oluruz. Birazda bahsettiğimiz yastık kılıflarının görsellerine bakalım isterseniz.

Birbirinden farklı desenlerde ve renklerde bir çok yastık kılıfı modelleri bulunmakta.

ÖNEMLİ: Aşağıdaki yastık kılıflar örnek niteliktedir. Güncel kumaşlar için bizimle irtibata geçin.

Şark köşesi minderleri için tıklayın

yer minder ve yastık takımı modern minder modelleri şark köşesi istanbul Farklı dekor modelleri Dekoratif minder modelleri köşe minder modelleri Mavi minder modelleri

farklı yastık kılıfları kılıflar ve fiyatları

Bisiklet modeliyle klasik tarzda bir yastık kılıfı alarak evinizde farklılık ortaya koyabilirsiniz.

kılıflar yastık kılıfları

Yastık kılıflarını toptan alırsanız daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Toptan yastık kılıfı istanbul bölgesinde daha çok tercih edilmekte.

yastık kılıfı modelleri ve fiyatları yastık kılıfı ve modelleri yastık kılıfı ve modelleri yastık modelleri

 

 

yastıklar

 

Yastık kılıflarının yanı sıra yastıklarınız eskimiş ise sünger yastık kılıflarını da tercih edebilirsiniz. Sünger minder yastıklarda kılıflar kadar rağbet görmekte.

Sünger yastık kılıfı toptan satın alırsanız daha uygun fiyatla alabilirsiniz.

Sünger yastık modellleri

 

Resimlerdeki yastık kılıfları ve sünger minder yastıklar görseldir. Beğendiğiniz yastık kılıflarını veya sünger minder yastıkların benzerlerini firmamızdan temin edebilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Sünger fiyatı hesaplama başlıklı makalemizde özel ölçü sünger fiyatları, sünger dansite hesaplama ve sünger yoğunluk hesaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

REKLAM REKLAM
Yorum Yaz

2 Yorum
 • Nalan BallıCevapla

  Model 02 le ilgileniyorum birim fiat alabilirsem 60 adet gibi sipariş vermek istiyorum

  Mar 30, 2017 15:08
 • EsmaCevapla

  MERHABA
  İstanbul Çengelköyde oturuyoruz bır odanın bır bolumune 280cm uzunlugunda 80cm enınde Ahsen 03 mdelı ıcın fıyat alabılır mıyım

  Şub 16, 2018 19:34