Sünger minder

1030 defa okundu Yorumlanmadı , kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Sünger minder modelleri konulu yazımıza hoşgeldiniz.

Uyuma, dinlenme, oturma gibi insancıl faaliyetlerimizin yanında bu ihtiyaçlarımızı nasıl karşılandığımız ve nasıl bir kalitede sağlayabileceğimizde yaşamımızın ayrılmaz bir parçası şüphesiz. Yattığımız, uzandığımız, oturduğumuz zeminin ne denli kalite olduğuna dikkat etmezsek, gün içerisinde sağlıksız bir beden ve ruh kimliğine sahip olabiliriz. Bu rahatsızlıkları en aza indirmek, hatta tamamen kaldırmak için mobilyalarımızı seçerken de sünger ve yaylı yapıda olmasına dikkat etmeliyiz.

Sünger minder dikimi hizmetlerimiz 2017 yılında da devam ediyor.

İstanbul Avrupa yakasında bulunan mağazamızda size en iyi hizmeti verebilmek için durmaksızın çalışıyoruz. Bir çok modele sahip sünger ve yaylı minderlerimizi; son model, has bir dikimle sizlere en uygun fiyatlarda ulaştırmayı diliyoruz.

Sünger minder modelleri

Sünger minder dikimi

Kırmızı, beyaz, kahverengi ağırlıkta olan minderlerimizi birbirinden usta ekibimizle siz müşterilerimize en rahat ve sağlıklı şekilde dizayn ediyoruz. Hatta renk ve model konusunda da istek ve görüşleriniz üzere yeni çalışmaları da açık olduğumuzu bildiriyoruz.

Sünger minder fiyatları 50 TL- 200 TL arasında değişmektedir. Kalite, ölçü ve nakliye gibi faktörlere göre değişmektedir.

Siparişinizi en hızlı şekilde sizlere ulaştırma sözü veriyor, güvenli bir alışverişin teminatını veriyoruz.

Sünger minder modelleri üreten Marmara Koltuk ailesi olarak, sağlıklı ve hayırlı bir yaşam sürdürmenizi diliyor mağazamıza teşriflerinizi bekliyoruz. Sünger minder istanbul firması olarak Hayırlı günler…

Bir önceki yazımız olan Sünger fiyatı hesaplama başlıklı makalemizde özel ölçü sünger fiyatları, sünger dansite hesaplama ve sünger yoğunluk hesaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

REKLAM REKLAM
Yorum Yaz