Şişli koltuk kaplama

182 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

KOLTUĞUNUZ EMİN ELLERDE

İnsanlar her daim mutlu ve huzurlu olamaz. Hayatlarında bazı değişikliklere ve yeniliklere giderek mutlu ve huzurlu olmaya çalışırlar. Yaptıkları bazı değişiklikler yani günümüzdeki tabirle söyleyecek olursak kendini yenilemelerle yeniden neşe ve hayat dolu olmayı amaçlarlar.

şişli koltuk tamiri

Tıpkı kendiniz için değişiklikler, yenilikler aradığınız gibi evlerinizde yaşamlarınızın daha rahat devam etmesini sağlayan belki eskimiş, hasar görmüş koltuklarınızı da nasıl canlılık kazandırırım yada nerde hayat buldururum diye düşünmeniz içten bile değildir. Bunu çok düşünmenize gerek yok Şişli koltuk kaplama ve koltuk tamiri yapan firma bu isteklerinizin tümünü karşılayabilecek kapasitedir. Ailenizden kalan bir koltuğu eski diye belki de çöpe atacak duruma gelebilirsiniz. Onun yerine yeni gösterişli bir koltuk alıp odanızın havasını değiştirmek isteyebilirsiniz. Günümüz mobilyalarına ne ölçüde güvenebilirsiniz tartışılır. Özellikle kullandıkları malzemeler kalitesiz olduğu için fazla ömürleri yoktur. Şişli koltuk kaplama ve koltuk döşeme kullandığı malzemeler birinci sınıf olup uzun ömürlü olan malzemeleri tercih etmektedir. Paranız çöpe gitmesin, evinizde eskimiş, rahatlıktan uzak kalmış mobilyalar yerine şık, gösterişli ve modern mobilya almak isteyebilirsiniz. Fakat sağlam olmadıktan sonra ne anlamı kalır paranız boşa gitmiş olmaz mı? Bunun yerine eskiyen mobilyalarınızı Şişli koltuk kaplama ve koltuk tamiri firmasına teslim edin sizlere daha şık daha sağlam bir mobilya olarak teslim etsin. Hem paranız boşa gitmemiş olur hem de evinizin dekoruna çok güzel görüntü sağlamış olursunuz.

Mobilyanızın tamiri ve yepyeni bir görünüm sağlaması için teslim ettiğiniz firma, tecrübesi ve yaptığı işlerle sizleri tatmin etmelidir.  Gönül rahatlığıyla mobilyanızı teslim edip isteğinize uygun şekilde tamiri ve bakımı yapılmış olarak size geri teslim edilmesini istersiniz. Aradığınız firma size güven ve huzur verecek olan tek yer olmalıdır.

Şişli sınırları içinde bulunan mahalleler aşağıda sıralanmıştır. Bu mahallelerin dışında İstanbul ve yakın illerin tüm ilçelerine hizm et vermekteyiz. Lütfen firmamız için irtibata geçerek randevu alınız.

19 Mayıs Mahallesi
Bozkurt Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Duatepe Mahallesi
Ergenekon Mahallesi
Esentepe Mahallesi
Eskişehir Mahallesi
Feriköy Mahallesi
Fulya Mahallesi
Gülbahar Mahallesi
Halaskargazi Mahallesi
Halide Edip Adıvar Mahallesi
Halil Rıfat Paşa Mahallesi
Harbiye Mahallesi
İnönü Mahallesi
İzzetpaşa Mahallesi
Kaptanpaşa Mahallesi
Kuştepe Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa Mahallesi
Mecidiyeköy Mahallesi
Şişli (Merkez) Mahallesi
Meşrutiyet Mahallesi
Paşa Mahallesi
Teşvikiye Mahallesi
Yayla Mahallesi

 

İstanbul’un en meşhur koltukçu markalarından biri olan Marmara Koltuk aşağıda sıralanan hizmetleri vermektedir.

Koltuk tamiri,

Koltuk yüzü değiştirme,

Koltuk kaplama,

Koltuk imalatı,

Koltuk kılıfı dikimi,

Koltuk döşeme,

Sandalye minderi dikimi,

Berjer ve tekli koltuk döşeme ve tamiri

Josefin döşeme ve kaplama

Koltuk takımı imalatı

Köşe koltuk, L koltuk imalatı

Spor kanepe imalatı

Klasik kanepe döşeme

Modern kanepe kaplama

Modern köşe koltuk,

Sandalye kaplama

Minder dikimi,

Renkli minder,

Spor minder dikimi,

Modern şark köşesi minderleri,

Bahçe mobilyası,

Bahçe mobilyası minder dikimi,

Klasik koltuk döşeme

Modern koltuk döşeme

Avangart koltuk döşeme ve kaplama hizmeti,

Cafe koltuk imalatı,

Ofis koltuğu imalatı

Puf koltuk imalatı

Köşe minder imalatı

Özel koltuk yapımı

Bir önceki yazımız olan Beyoğlu Koltuk kaplama ve koltuk tamiri başlıklı makalemizde beyoğlu koltuk, beyoğlu koltuk döşeme ve beyoğlu koltuk kaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

REKLAM koltuk imalatı telefon REKLAM
Yorum Yaz