Şişli koltuk döşeme

344 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

ŞİŞLİ’DE DE KOLTUKLARI BİZ DÖŞERİZ

 Şişli koltuk döşeme işlerinde bundan sonra bizi tercih edecek. Elimizdeki geniş desen ve model yelpazemiz ile döşeme gereken koltuklarınızı orjinal haline getiriyoruz. Koltuklarınızın modelinde sıkıldıysanız onu da değiştiriyoruz. Önce müşteri memnuniyeti politikasıyla bugünlere gelen işletmemiz siz Fatih’li müşterilerimize de hizmet götürmekten memnun kalacaktır. Fatih’ten elinizden alacağımız koltuklarınızı atölyemizde usta eller ve birinci sınıf malzemelerle yenileyip tekrar evinize teslim ederek sizi yormuyoruz.

Özel mekânlarınız da ve işyerleriniz de bulunan mobilyalarınızı da biz düşünüyoruz. Şişli koltuk kaplama hizmetlerimizi de yakından görüp tanıyınca bize hak verecek. Buralarda bulunan her türlü kaplama koltuk, sandalye, takım ve mobilyalarınıza da itina ile değiştirip yenilemek için Güngören’deyiz.

koltuk döşemeci

     Şişli koltuk tamiri işinizi de bize bırakabilirsiniz, eskiyen, boyası cilası kaybolan koltuklarınızı bizim tecrübeli ellerimize emanet ediniz. Eskiyen koltuklarınızı ister orijinal haliyle isterseniz de model değişikliği yaparak yensinden daha da yeni hale getiriyoruz. Döşemesi, kaplaması değişecek olan, eskiyen, tamire ihtiyacı olan, koltuklarınızı bizzat evinizden alarak iş bitimi tekrar evinize teslim ediyoruz, sizleri yormuyoruz.

     Şişli koltuk kaplama ve döşeme hizmetlerimizde gösterdiğimiz itina ve özeni takdir edecek bizde bunun mutluluğunu bütün elemanlarımız ile birlikte çıkaracağız. Yaptığımız işçiliğin takipçisi olarak ücretsiz servis hizmetimizle de siz müşterilerimizin yanındayız.

Arzu ederseniz koltuklarınızın resmini bize e-posta ile yollayın, bizde değerlendirip size yaptırmak istediğiniz işle ilgili fiyat konusunda bilgi verelim, siz nasıl isterseniz biz de öyle yapalım. Bizim için müşteri memnuniyeti, sizin mutluluğunuz ön plandadır. Yaptığımız işlerdeki müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en büyük ödül ve gurur kaynağıdır.

Siz bize koltuklarınızı verirken bizde size güvenimizi verelim,  siz koltuğunuzu yeniletmiş olursunuz bizde güven tazelemiş oluruz.

İstanbul Şişli ilçemizde bulunan koltuk döşeme ve koltuk kaplama hizmetleri verdiğimiz mahalleler aşağıdaki şekilde sıralanmıştır. Dilerseniz özel koltuk imalatı siparişi de verebilirsiniz.

19 Mayıs
Bozkurt
Cumhuriyet
Duatepe
Ergenekon
Esentepe
Eskişehir
Feriköy
Fulya
Gülbahar
Halaskargazi
Halide Edip Adıvar
Halil Rıfat Paşa
Harbiye
İnönü
İzzetpaşa
Kaptanpaşa
Kuştepe
Mahmut Şevket Paşa
Mecidiyeköy
Şişli (Merkez)
Meşrutiyet
Paşa
Teşvikiye
Yayla.

 

İstanbul’un en meşhur koltukçu markalarından biri olan Marmara Koltuk aşağıda sıralanan hizmetleri vermektedir.

Koltuk tamiri,

Koltuk yüzü değiştirme,

Koltuk kaplama,

Koltuk imalatı,

Koltuk kılıfı dikimi,

Koltuk döşeme,

Sandalye minderi dikimi,

Berjer ve tekli koltuk döşeme ve tamiri

Josefin döşeme ve kaplama

Koltuk takımı imalatı

Köşe koltuk, L koltuk imalatı

Spor kanepe imalatı

Klasik kanepe döşeme

Modern kanepe kaplama

Modern köşe koltuk,

Sandalye kaplama

Minder dikimi,

Renkli minder,

Spor minder dikimi,

Modern şark köşesi minderleri,

Bahçe mobilyası,

Bahçe mobilyası minder dikimi,

Klasik koltuk döşeme

Modern koltuk döşeme

Avangart koltuk döşeme ve kaplama hizmeti,

Cafe koltuk imalatı,

Ofis koltuğu imalatı

Puf koltuk imalatı

Köşe minder imalatı

Özel koltuk yapımı

Bir önceki yazımız olan Koltuk döşeme fiyatları başlıklı makalemizde koltuk döşeme, koltuk döşeme fiyatları ve koltuk döşeme istanbul hakkında bilgiler verilmektedir.

REKLAM REKLAM
Yorum Yaz