Şezlong minderi ve şenzlong süngeri

865 defa okundu Yorumlanmadı , kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Şenzlong, genellikle tatil mekanlarında, balkon, teras ve bahçe gibi güneş gören alanlarda üzerine uzanılan seyyar bir yatak aracıdır. Genellikle pilastik malzemeden yapılmaktadır. Ağaç ve metal şenzloglar da yaygındır. Fakat ağaçlar dış mekana dayanıklı cins bir ağaç olması sebebi fiyatlar yüksektir. Metaller de paslanmaz olması gerekmektedir. Arka kısmı ayarlanabilir özelliğe sahiptir. Tatil mekanlarında, otellerde, plajlarda bolca görebilirsiniz.  Şezlong üzerinde 3 yada 5 cm’lik minder konulmaktadır. Bu minderler eğer fermuarlı olursa yıkanabilir özelliğe sahip olur. Genellikle dış mekanda kullanılan şezlong minderleri çabuk kirlenebiliyor. Bu sebeple fermuarlı ve yıkanabilir kumaştan yapılmış minder olması büyük avantaj olur.

Firmamız yıpranan ve eskiyen şezlong minderin yüzünü yada süngerini değiştirme hizmeti vermektedir. Şezlong minderi fiyatları kaliteye göre değişiklik gösterebiliyor. Dış kumaşı, sünger kalitesi ve sünger kalınlığı ücretlerde en büyük etkenlerdir. Genellikle piyasada şezlonglar için beyaz sünger kullanılmaktadır. Bu tür ucuz süngerler çok kısa zamanda deforme olduğundan firmamız beyaz sünger ile şezlong minderi yapılmasını tavsiye etmemektedir. 

Şezlong süngeri nasıl olmalı?

Evet şezlong süngeri için çok ucuz sünger tavsiye etmiyoruz fakat çok da kaliteli sünger almanıza gerek yok. Orta kalitede ve bütçeniz doğrultusunda sünger alabilirsiniz.

Şezlong süngeri fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız SÜNGER FİYATLARI konulu yazımızı tıklayabilirsiniz. Burada her kalitede sünger fiyatları bulunuyor. Aynı zamanda sünger fiyatı nasıl hesaplanır? konulu yazımızı da incelemenizi tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan U köşe koltuk takımları başlıklı makalemizde U köşe koltuk fiyatları, U köşe koltuk modelleri ve u köşe koltuklar hakkında bilgiler verilmektedir.

REKLAM REKLAM
Yorum Yaz