Sandalye üretim ve tamir hizmeti

183 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

İstanbul sandalye imalatı hakkında

Marmara Koltuk, her türlü model ve renkte koltuk imalatı ve tamir hizmetleri vermektedir. Bunun yanın masa ve sandalye satışımız da mevcuttur. Dilediğiniz renkte sandalye döşeme hizmetlerimiz vardır. Sandalye tamiri yada kumaş değişimi gibi faaliyetlerin yanında iskelet tamiri ve boya değişimi gibi çalışmalarımız da mevcuttur.

Şişli Mecidiyeköy’de bulunan firmamızı ziyaret ederek, sandalye tamiri yada yeni sandalye üretimi için, yüzlerce sandalye kumaşları içinden ister düz ve tek renkli bir kumaş isterseniz farklı motiflerde kumaşlar seçebilirsiniz. Kumaş modellerimiz içinde modern ve klasik alternatifler de mevcuttur. Sizin yapmanız gereken tek şey sandalye modeli ve kumaş seçmenizdir.

Bu makalede size Sandalye imalatımız ve sandalye tamiri hizmetimiz hakkında bilgi verdik. Sandalye modelleri bölümünden çeşitli sandalye örneklerine göz atabilirsiniz.

Sandalye ile ilgili başlıca hizmetlerimiz:
Sandalye yüzü-kılıfı değiştirme
Sandalye üretimi
Sandalye boyama
Sandalye kumaş değişimi

Bir önceki yazımız olan Sandalye takımları başlıklı makalemizde sandalye döşeme, Sandalye imalatı ve sandalye istanbul hakkında bilgiler verilmektedir.

REKLAM REKLAM
Yorum Yaz