Sandalye İmalatı

Oturma grupları ve yemek odası takımları yada mutfak takımları için çeşitli sandalye modelleri Marmara Koltuk tarafından üretilmektedir. Sıfırdan üretimin dışında kullandığınız sandalye takımlarını tamir de edebiliriz. Şişli’de bulunan firmamıza ulaşmanız yeterlidir.

 

 

Marmara koltuk birbirinden şahane sandalye modelleri ile 2014-2015 arasında da evlerinizi süsleyecek. Çeşitli renk ve tasarımlarla son derece sağlam sandalye kaplama, sandalye döşeme, sandalye takımları, sandalye tamiri, sandalye modelleriile  hizmette sınır tanımıyor. Marmara koltuk yeni modeller tasarlamakla kalmıyor, aynı zamanda kullanılmaz hale gelen koltuk/ sandalyelerinizi itina ile koltuk döşeme hizmetiyle tamir ediyor.

Yemek odası takımı, mutfak takımı ve/veya oturma grubu  almayı düşünüyorsanız Marmara koltuğa uğramadan karar vermeyin. Yılların bilgi ve deneyimi ile yepyeni tarz ve modellerle yeniliğe ayak uyduran Marmara koltuk ürünlerine 2 yıl servis garantisi de veriyor. Sandalye, koltuk takımları, köşe takımları her zevke hitap eden çeşitli modellerde kanepeler  Josefin  modeller Berjer ve Puf minder modelleri ile oturma odalarınıza yepyeni bir modern görünüm kazandırıyor.

Evlenenler ve evlerini yenilemek isteyenler, oturma  odalarına yeni bir renk yeni bir dizayn getirmek isteyenler Marmara koltuk sizlere bütçenize uygun  modern  çözümler sunmaya hazır. Tek yapmanız gereken Marmara koltuk ile  iletişime geçmek.

Ev ne kadar güzel olursa olsun evin güzel zengin modern bir görünüme kavuşması için mutlaka sandalye koltuk kanepe takımlarının  oturma gruplarının modern olması gerekir. Güzel görünümün yanında  sağlamlık ikinci önemli unsurdur. Marmara koltuktan aldığınız tüm ürünler uzman deneyimli ustaların maharetli ellerinde birer sanat ürününe dönüşüyor…

Koltuk kaplama ve sandalye bizim işimiz

Sandalyeleriniz  kullanılmaz halde mi ?  Hiç dert etmeyin. Sandalyelerinizi Marmara Koltuk’a teslim edin. İşinde uzman ustalar yılların tecrübe ve deneyimi ile sandalyelerinizi tamir etsin. Üstelik  ilk aldığınız günden daha da sağlam bir şekilde…Fiyat konusunu hiç dert etmeyin. Marmara Koltuk müşteri memnuniyetini esas alan köklü bir firma olduğu için beklentilerinizi  karşılayacaktır.

Sandalye ile ilgili olarak firmamızın başlıca hizmetleri: sandalye kaplama, sandalye döşeme, sandalye takımları, sandalye tamiri, sandalye modelleri…

Bunların yanında koltuk imalatı da yapan MarmaraKoltuk İstanbul’un bütün ilçelerine servis yapmaktadır. Hizmet verdiğimiz ilçeler aşağıdaki şekilde sıralanmıştır.

Adalar ilçesi,
Arnavutköy ilçesi,
Ataşehir ilçesi,
Avcılar ilçesi,
Bağcılar ilçesi,
Bahçelievler ilçesi,
Bakırköy ilçesi,
Başakşehir ilçesi,
Bayrampaşa ilçesi,
Beşiktaş ilçesi,
Beykoz ilçesi,
Beylikdüzü ilçesi,
Beyoğlu ilçesi,
Büyükçekmece ilçesi,
Çatalca ilçesi,
Çekmeköy ilçesi,
Esenler ilçesi,
Esenyurt ilçesi,
Eyüp ilçesi,
Fatih ilçesi,
Gaziosmanpaşa (GOP)ilçesi,
Güngören ilçesi,
Kadıköy ilçesi,
Kağıthane ilçesi,
Kartal ilçesi,
Küçükçekmece ilçesi,
Maltepe ilçesi,
Pendik ilçesi,
Sancaktepe ilçesi,
Sarıyer ilçesi,
Silivri ilçesi,
Sultanbeyli ilçesi,
Sultangazi ilçesi,
Şile ilçesi,
Şişli ilçesi,
Tuzla ilçesi,
Ümraniye ilçesi,
Üsküdar ilçesi,
Zeytinburnu ilçesi

Yorumlara Kapalı