Renkli köşe koltuk takımları

546 defa okundu Yorumlanmadı , kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Renkler hayatımızın bir parçasıdır. Evde, işte, okulda, parkta bizimle beraber gelir onlar. Gökyüzü maviyle takip eder bizi, ağaçlar yeşille, güneş sarıyla.. Hava karardığı vakit akşam siyahla tanıştırır bizi. Beyazın en güzel halini ay gösterir o gece..

Bu birbirinde güzel rengin bir anlamı yok mudur? Tabiki de vardır.. Bu renkleri de anlamdıran yine biz olmuşuzdur. Beyaz saflığı, temizliği.. Siyah ciddiyeti, esrarı.. Yeşil doğayı, ferahlığı.. Pembe narinliği simgeler.. Hiç bu açıdan bakmış mıydınız renklere..?

Gelin renkleri bir de evimizdeki renkli koltuk takımı modelleri ile inceleyelim.. Koltuklarımıza da anlamlar katalım…

İşte size modern renkli koltuk modelleri

Renkli koltuk takımları

Turuncunun alt yapısı ile beraber yastıkların renk çeşitleriyle güzel bir dizayn olmuş..

 

Renkli koltuk takımları

Zerafetiyle ayrı bir hava katmış takımlar..

 

Renkli koltuk takımları

Bu renkler, koltuklara resmen bir heyecan, bir neşe katmış..

 

Renkli köşe takımları

Ayrıcalıklı bir hava söz konusu…

 

2017 Oturma Grubu Modellerine bakmak için tıklayınız..

 

Evet sizlere renkli köşe koltuk modelleri ve modern renkli koltuk modellerinden bir kaç tanesini gösterdik. Renkli köşe takımları istiyorsanız hemen bizi arayın renk konusunda da yardımcı olalım. Hem gönlümüz hem koltuklarımız renklensin.. Marmara Koltuk İstanbul’dan Türkiyenin her yerine hizmet verebilen bir koltuk imalat firmasıdır.. Özel tasarımlar ve  ölçüye göre koltuk, minder, sedir, kahve sedirleri, modern şark köşesi, ofis koltukları üretimi yapmaktayız. Siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına tüm isteklerinizi ve görüşlerinizi dikkate alacağımızdan emin olun. Renkli ve güzel bir hayat geçirmeniz temennisiyle hoşçakalın…

 

Diğer koltuk takımı modellerimiz için aşağıdaki linke tıklayın..

Koltuk Modelleri Fotoğraf galerisi..

Bir önceki yazımız olan Sünger fiyatı hesaplama başlıklı makalemizde özel ölçü sünger fiyatları, sünger dansite hesaplama ve sünger yoğunluk hesaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

REKLAM REKLAM
Yorum Yaz