Puf Koltuk Modelleri Ve Fiyatları

1485 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Ev dekorasyonunun en önemli yardımcı öğelerinden biridir puf koltuklar. Üzerine ayak uzatmak, sehpa yerine kullanılmak onların görevidir. Aslında belki de en fonksiyonel ve kullanışlı olan mobilyaların başında gelirler. Son yıllarda puf koltuklara olan talebin artması ile çok farklı, çok güzel ve estetik modellerini görmeye başladık. Marmara Koltuk ele aldığı pufların modellerinde yaptığı ufak dokunuşlarla onların çehrelerini değiştirerek herkesin beğenisini kazanmayı başardı. Puf koltuk modelleri ve fiyatları çok uygun aralıklarla satılıyor. Koltuk takımlarınıza ve evinizin diğer dekoratif eşyalarına uyum sağlayacak olmalarına dikkat ederek modern yaşamın gereği olan puflardan siz de yararlanabilirsiniz.

Ayaklı ayaksız, deri, kadife, oval, yuvarlak, kapitone işlemeli yatakların ayak uçlarında kullanılan modelleri ile çok zengin bir gama sahip olan puf koltuk modelleri ve fiyatları sizlerin memnun edilmesi için çok uygun düzeylerde tutulmaktadır. Bazı pufların içleri açılarak baza görevi de görebiliyor ve içlerine konulacak eşyaları muhafaza etmeleri ile yayıntıların ortalarda kalmamasına da yardım ediyor. Silindir biçiminde kırmızı kadife kumaştan kapitone tarzından imal edilmiş olan bir puf modeli son günlerin trendi. Özellikle yeni evlenecek genç kızlar bu pufa bayılıyorlar, kırmızının canlılığını istemeyenler ise beyazın asaletine sığınarak pufunun beyaz olmasını istiyor. Dediğimiz gibi herkesin zevkine ve bütçesine uyacak puf modelleri var piyasada.Puf minder modellerinden bazılarını aşağıdaki şekilde sıraladık:

Bazı puflar ise orta sehpa görevini üstleniyorlar, bunlara hem ayak uzatabilir, hem elinizdeki her hangi bir şeyi bırakabilir ve hem de açılan iç kısmına yayıntılarınızı veya kitap ve dergilerinizi koyabilirsiniz. Envai çeşit puf modeli arasından size hitap edecek bir tanesini bulmakta zorlanmayacaksınız. Puf koltuk modelleri ve fiyatları çeşitlerine göre değişkenlik gösteriyor doğal olarak. Fiyatlar kalite ve işçilik ile doğru orantılı olarak hesaplanıyor ama hiç biri sizi üzecek, alım gücünüzü aşacak boyutlarda değil. Yatakların ayak uçlarında kullanılanları da pek çok giysi ve eşyayı içine alacak kadar kullanışlı ve işlevsel. Alternatif puf modellerini görmek için internet sitelerinden de yararlanabilirsiniz. Cazip fiyatlar eşliğinde satılan bu puflara bayılacağınızdan eminiz.

Bir önceki yazımız olan Puf koltuklar başlıklı makalemizde puf koltuk, puf minder ve puf sedir hakkında bilgiler verilmektedir.

REKLAM REKLAM
Yorum Yaz