Puf Koltuk İmalatı

Evinizin bir köşesine yada ortasına sehpa olarak yada oturmak için puf koltuk almayı hiç düşündünüz mü? Marmara Koltuk atolyesine ziyaret ederek güzel bir puf yaptırabilirsiniz. Ekonomik ve kaliteli işçiliğimizle evinizin dekorunu tamamlayacak puf koltuk almak istiyorsanız bizi ulaşmanız yeterlidir. Firmamız Mecidiyeköy’de olup Türkiye’nin her tarafına kargo ve ambar ile mal teslimi yapıyoruz.

Puf modeller kendi içinde 5 kısma ayrılır.

1. Puf koltuk ve puf sedirler
2. Puf minderler
3. Puf tabureler
4. Puf sehpalar
5. Puf yataklar

Oturma grupları içinde, salon takımı, köşe koltuk yada diğer mobilyaların yanında yer alan puf nedir? Aksesuar mı, eşya mı, mobilya mı?…
Puflar esasında herkesin tarzına ve dekoruna yada ihtiyacına göre değişiklik gösterir. Kimisi mobilya takımını tamamlayan bir kombine eşya olarak kullanır. Kimisi sehpa olarak ortaya koyar. Kimisi koltuk köşesi ile birleştirerek aynı zamanda yatak olarak da kullanabilir.

Puflarda kullanılan malzeme de duruma göre değişiklik gösterebilir. Bazı puflar sadece sünger ve kumaştan ibarettir. Kalın süngerlerin üzerine kumaş kılıf yada örtü dikilerek hafif ve kullanışlı bir pufa sahip olabilirsiniz. Yada aşağı kısımlarında gürgen yada kayın gibi sağlam bir ağaçtan iskelet yapılıp, en üstüne iskeleti hissetmeyecek şekilde bir sünger de konularak puf yapılır.

Az önce de dediğimiz gibi bu tamamen müşterinin ihtiyacına göre değişir.

İmalatçı bir firma olarak Marmara Koltuk, taleplerinizi karşılayacak yukarıda da sıraladığımız her türlü puf modellerinin üretimini yapmaktadır. Size düşen tek şey karar vermektedir. Üst kısmında örnek olarak onlarca puf modelleri fotoğrafları bulunmaktadır. Dilerseniz oradan bir model beğenebilir, yada farklı bir puf modeli sipariş verebilirsiniz.

Bu yazımızda size bazı puf modellerinin resimleri ile birlikte, puflar hakkında genel bilgiler sunmuş olduk. Benzer eşyalar ve bilgiler için diğer yazılarımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yorumlara Kapalı