Ofis Koltuk Modelleri

155 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Çalışanlar için ofis koltuklarının ergonomik ve fonksiyonel olması çok önemlidir. Bütün günlerini ofis ortamında geçirmek zorunda olan çalışan personel, bu koltuklarda geçirecekleri zamanın konforlu olmasını arzu ederler. Firmamızın üretimi olan ofis koltuğu modelleri yüzlerce çeşidi bünyesinde barındırmaktadır. Döner koltuk şeklinde olanlar, dört ayaklılar, üç ayağa oturtulmuş modern dizaynlar ve daha nicelerini bizim mobilya gruplarımız içinde bulacaksınız.

BÜRO KOLTUK TAKIMLARI

Deri kaplamalı olanlar, kadife kumaşlarla bezeli olanlar ve sizin arzularınız doğrultusunda döşenmiş olan pek çok ofis koltuğu çeşidimiz mobilya ürünlerimiz arasındaki yerlerini aldılar. Uygun fiyatları ile göz dolduran ofis koltuklarımız, iş yerlerinin de istendiği zaman çok estetik bir görünüme kavuşturulabileceğinin kanıtıdır.

Koltuk bizim işimiz

Bütün gününüzü geçirdiğiniz iş yerinizdeki ofis koltuğu eğer rahat değilse sırt ağrılarından kurtulamazsınız, giderek artan bel ve sırt problemleri hayatı size zehir eder. Biz tasarımcılarımız ile çalışırken bütün bu ayrıntıların önemle üzerinde duruyoruz, çizimler ona göre hazırlanıp ofis koltuklarımızın üretim aşamasına geçiyoruz. Her şey siz değerli müşterilerimizin konforu ve rahatlığı içindir.

Bir önceki yazımız olan Koltuk Takımı Fiyatları başlıklı makalemizde 2015 Koltuk Takımı, Koltuk Takımı ve koltuk takımı fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

REKLAM koltuk imalatı telefon REKLAM
Yorum Yaz