Modern Kanepe Modelleri

Kullanmakta olduğunuz kanepelerin her türlü tamiri, kumaş değişikliği ve model değişikliği Marmara Koltuk atölyesi tarafından itina ile yapılmaktadır. Çeşitli kumaş ve model seçeneklerimizle hayalinizde kurguladığınız kanepeleri sizin için tasarlıyor ve evinize kadar teslim ediyoruz.  Sizi mağazamıza bekliyoruz.

Modern Kanepe Fiyatları

Evinizin en değerli dayanıklı eşyalarından bir tanesi olan kanepeler, oturma grupları arasında yer alırken odalarımızda yada salonlarımızda devamlı kullanmaya çalışırız. İç dekorasyon anlamında mobilya eşyalarının evinizdeki tasarım ve duvar boyaları ile uyumlu olması genelde istenen özellikler arasında yer alır. Kanepe imalatı fiyatlarını ise mobilya satışında mağazaları olan firmalar daha çok yakından bilir. Modern bir mimari ve tasarım ustalığı ile özellikleri, motifleri bakımından kişilerin ilgisini çekecek ve kalabalık aileler yada kalabalık gelen misafirlerinizin rahatça sohbetlerini yapabileceği kanepeler konusunda Marmara koltuk olarak üretim aşamalarının devam ettiğini belirtmek istiyoruz.

kanepe tamiri

Sadece üretim değil, kanepe takımları kaplama İstanbul’da çalışmalar devam ederken, eskiyen yada yenilenmesi gereken şu andaki durumu ile kullanmak istemediğiniz kanepelerinizin dış yüzeyini istediğiniz bir kumaş ve desen ile kısa sürede kaplayabilir ve sizlere teslim edebiliriz. Kanepe modellerinde beğeninizi kazanmanın gerekli olduğunun farkındayız ve bunun için farklı konsept, renk, geometrik şekilde ve farklı ambiyanslar ile uyumlu olabilecek çok sayıda kumaş desenini bir arada sizlere sunuyoruz. Firmamıza gelerek seçeceğiniz model üzerinden, kanepenizin dış yüzeyindeki soluk, mat yada yırtılmış desenlerinden tamamen kurtulabilir ve yepyeni bir kanepe almış gibi uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Kanepenizde oluşacak farklı sorunlar varsa (ahşap, iç yapısında, sünger) gibi ve benzeri durumlarda onarım ve bakım anlamında bizlerden destek almanız da mümkündür.

Farklı mobilyalarınız içinde aklınızdaki sorunları giderebilecek usta ve kalifiyeli işçilerimiz ile 20 seneyi aşkın bir süredir tercih edilen firmalardan bir tanesiyiz. Koltuk imalatı, koltuk kaplama ve koltuk döşeme üzerine her türlü siparişinize itina ile karşılık vermekteyiz. Bunun arkasındaki sır ise müşterilerimizin isteklerini yakından takip etmemiz ve söz verdiğimiz tarih aralığında çalışmalarının tamamlanması olarak özetleyebiliriz. Hakkımızda daha geniş bilgiler ve firmamızın içinde bulunduğu çalışma faaliyet alanlarını yakından tanımak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Yorumlara Kapalı