Marmara Koltuk Modelleri

155 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Yeni tasarım ve son moda trendleri ile koltuklarımız sizlerin beğenisine sunuldu. Hazırladığımız kataloglara veya internet sayfalarına baktığınız zaman ne kadar yeni bir anlayış ile koltuk tasarladığımızı göreceksiniz. Marmara koltuk modelleri yalnız İstanbul ve çevresinde değil, Türkiye’nin her tarafında aranılan ve kaliteleri ile ünlenen koltuk gruplarıdır.

Her biri ünlü dizaynırlar olan tasarımcılarımız ile yaptığımız çalışmalara sonucu ortaya çıkan koltuk modellerimizi bir başka firmada göreceğinizi sanmıyoruz. Marmara koltuk modelleri kendi imalatımız olup estetik ve zarafetin birleşmesi sonucunda doğmuştur. Ev dekorasyonu için olmazsa olmaz olan koltuk takımlarımızı görmeden karar vermeyin.

İnternet sitesindeki sayfalarımız koltuklarımızın zengin çeşitleri ile dolu, renklerin hakimiyeti ile işçiliğin göstergesi olan çizimler sizlerin aklınızı başınızdan alacak özelliktedir. Marmara koltuk modelleri yeni bir akımın ürünüdür ve modernden klasiğe, sadelikten avangarta kadar her zevke sahip insanı kucaklamayı amaçlamıştır. Yani, bizde ne ararsanız bulacak ve modellerimize bayılacaksınız, renk ve desenleri ile kumaşlarımız ve kullandığımız ahşaplar aklınızı çelecek ve hemen satın almak için ne gerekiyorsa yapacaksınız. Firmamız İstanbul içi koltuk döşeme hizmeti de vermektedir. İstanbul’un bütün ilçelerine koltuk kaplama hizmetimiz mevcuttur.

Bir önceki yazımız olan Koltuk Takımı Fiyatları başlıklı makalemizde 2015 Koltuk Takımı, Koltuk Takımı ve koltuk takımı fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

REKLAM REKLAM
Yorum Yaz