Marmara Koltuk imalatı ve tamiri

241 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Evinizde kullanmakta olduğunuz salon takımları yada oturma odasında kullandığınız bir koltuk takımı yada kanepe takımı eskimiş olabilir. Ve siz de bu eskiyen koltuklarınızı ya tamir ettirmek yada yenisini almak istiyor olacaksınız.

Yada evinizde bulunun ve hali hazırda kullanmakta olduğunuz eskimemiş bir kaç senelik koltuk takımlarınız var ve fakat siz bu koltuk takımlarından sıkılmaya başladınız.

O halde yapmanız gereken tek şey Şişli Mecidiyeköy merkezde bulunan firmamıza uğramanızdır. Firmamızı ziyaret ederek, tecrübeli ustalarımız size yardımcı olmaktan gurur duyacaktır. Dilerseniz yeni bir koltuk siparişinin imalatına sıfırdan başlayabiliriz. Yada evinizdeki eskiyen yada sıkılmış olduğunuz koltuk takımları tamir edebilir, kumaşını değiştirebilir modelinde dilediğiniz değişiklikleri yapabiliriz.

koltuk-dosemeci-imalat

Firmamızın çalışma anlayışı, kaliteyi ön planda tutmak ve müşteri memnuniyetini en iyi derecede sağlamaktır. Yapmış olduğumuz bütün işlerde garanti vermekteyiz. Bizden kaynaklanan bir hata yada arıza sebebi ile ücretsiz geri dönüş hizmeti sağlamaktayız.

İstanbul’un her neresinde olursanız olun Şişli Mecidiyeköy merkezine gelmeniz çok kolay olduğunu unutmayın.

REKLAM REKLAM
Yorum Yaz