2015 Koltuk Döşeme modelleri ve fiyatları

1348 defa okundu 3 defa yorumlandı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Bir çoğumuz ne kadar eskimiş olsa da koltuklarımızı değiştirmek istemeyiz, ya modelini çok beğenip zamanında almışızdır, ya hatırası vardır ya da o gün için kumaşlarını değiştirebilecek maddi gücü sahip değilizdir. Marmara koltuk döşeme 2015 sizler için var, online olarak da bize ulaşabilir ve dilediğiniz gibi koltuklarınızı döşer ve evinize getiririz.

Koltuk döşeme fiyatları ile ilgili olarak lütfen bizimle irtibata geçin.

Çok uygun fiyatlar eşliğinde yapılacak olan koltuk döşeme işlemi uzmanlık ister, yetkinlik ister, aslında koltuk döşemek sanattır ve zanaatkarların elinden çıktığı zaman değer kazanır. Marmara koltuk döşeme firması bütün uzman kadroları ile son teknolojik gelişmeleri kullanarak koltuklarınızın kumaş kaplanması işini üstelenmektedir. Eminiz ki bizim döşediğimiz koltuklarla daha uzun seneler beraber yaşayabileceksiniz.

Koltuklarınız bize ulaştığı zaman önce süngerlerine kadar her şeyi çıkarır ve sadece iskeletini bırakırız. Sonra da piyasada bulunan en kaliteli sünger ve kumaşlarla koltuklarınızı yeniden hayata getirmek için var gücümüz ile çalışırız. Marmara koltuk döşeme firması online olarak hizmet vererek her zaman size destek olmayı amaçlamıştır.

Bir önceki yazımız olan Marmara Koltuk Döşeme Fiyatları başlıklı makalemizde döşeme fiyatları, koltuk ve koltuk döşeme fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

REKLAM REKLAM
Yorum Yaz

3 Yorum
 • İSMAİL SAPMAZCevapla

  60*190 cm. 32 dns. sünger ve açık kahverengi kadifemsi kumaş ile kaplı olarak yaptırmayı düşünüyorum.Manisa’da yaşıyorum.

  Mar 28, 2015 16:02
  • marmaraCevapla

   Vermiş olduğunuz ölçülere göre 10 cm kalınlığında kılıfı dikilmiş minder fiyatı 160 TL’dir.

   Mar 28, 2015 17:43
 • safiyeCevapla

  iskandinav koltuk takımı sünger değişimi ve döşeme değişimi ne kadar

  May 18, 2017 15:33