Köşe Koltuk Fiyatları

182 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Her sezon yenilene çizgileri ile akıllarımızı başlarımızdan alan köşe koltukları, modern tasarımları ile dikkat çekiyorlar. Her firma kendi modelini yaratmak ve öne bir adım daha fazla çıkmak için uzun uğraşlar vermekte ve kendini kanıtlamaya çalışmaktadır. Bizim çok geniş bir müşteri potansiyelimiz vardır ve kaliteden ödün vermeden çalıştığımız için sıkıntı çekmiyoruz. Fiyatlarımızda piyasa fiyatlarının çok altındadır. Köşe koltuk fiyatları model ve dayanıklılığı ile doğru orantılıdır.

Salonlarımızın baş tacı, vazgeçemediğimiz köşe koltuk takımları, kataloglar halinde internet sayfalarında sizin ziyaret etmenizi bekliyor. Görsel anlamda zengin bir skalaya sahip olan köşe koltuk fiyatları el yakmaz, bütçeleri sarsmaz. Taksit ile aldığınız zaman 9 aya kadar varan vadeler yapabiliyoruz.

Kapıda ödeme şartı ile satın aldığınız köşe koltuklarınız en kısa zaman dilimi içinde evinize teslim edilecek ve hemen konforundan yararlanmaya başlayacaksınız. Köşe koltuk fiyatları dediğimiz gibi sizi sıkmayacak, ödeme aşamasında zorlanmanıza imkan vermeyecektir. Her eve bir köşe koltuğu takımı sloganı ile sizleri köşe takımı sahibi yapıyoruz .

Koltuk döşeme üzerine çalışmalarımız ve koltuk kaplama hizmetimiz devam etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Köşe Koltuk Modelleri başlıklı makalemizde koltuk modelleri, köşe koltuk ve Köşe Koltuk Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

REKLAM REKLAM
Yorum Yaz