Koltuk tamiratı püf noktası

182 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Koltuk tamiri yaptırmak isteyenler için bazı teknik bilgiler paylaşacağız. Bu bilgiler eşliğinde evinizde, ofisinizde, bahçenizde, yazlığınızda bulunan koltuk takımlarını, kanepelerini, çekyat takımlarını yada köşe koltuklarınızı tamir ettirebilirsiniz.

Tamir ettirmek istediğiniz koltukla ilgili birinci kural koltuğunuzun yaşı. Koltuğun yaşı neden önemlidir? Çünkü ömrü bitme noktasına gelmiş, iskeleti zayıflamış bir koltuğu tamir ettirmek için binlerce lira para harcamanız israftan başka birşey değildir.

İkinci konu koltuğunuz ne kadar sağlam. Koltuk takımları yada kanepeler çeşitli sebeplerle erken bozulabilir, eskiyebilir yada iskeletinde dağılma olabilir. Bu turum taşınma sonrasında olmuş olabilir. Yada iskelet kalitesiz olabilir.

Üçüncü konuda yakınlarınızda bir döşemeci olmasıdır. Eğer size hizmet veremeyecek kadar uzakta bir döşemeciye iş verirseniz, taşıma maliyetleri koltuğun değerini geçebilir.
sisli_koltuk_tamiri_doseme

Bu söylediklerimiz ışığında Şişli Mecidiyeköy’de bulunan koltuk döşeme atölyemizde sıfır koltuk tamiri ve imalatı ve bununla beraber her türlü koltuk, kanape, sandalye, berjer tamiri yapılmaktadır. İstanbul’un her neresinde olursanız olun Şişli’de bulunan atölyemizi ziyaret etmeniz çok kolay. Yada Şişli’nin Fulya, Kuştepe, İzzetpaşa, Gülbağ gibi mahallelerinde ikamet ediyorsanız işiniz daha kolay. En fazla beş dakikalık yürüme mesafesi ile firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Tecrübeli döşemeci ustalarımız size hizmet vermekten memnun olacak.

Bir önceki yazımız olan Marmara Koltuk imalatı ve tamiri başlıklı makalemizde koltuk döşeme, koltuk imalatı ve koltuk kaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

REKLAM REKLAM
Yorum Yaz