Koltuk kaplama fiyatları

KOLTUK KAPLAMA FİYATLARI

Birçok konuda olduğu gibi koltuk kaplama konusunda da birçok seçenek ve ihtimaller bulunmaktadır. Bu kaplama konusunda yeni almak bazen bizler için daha maliyetli bir durum haline gelmektedir. Koltuk kaplama fiyatları bu neden den dolayı daha uygun bir hal almaktadır. Eskiyen koltuklarımızı ve yıpranmış olan koltuklarımızın yenilenmesi için ihtiyacımız olan sadece kumaş ve tasarım şeklini belirlemek olacaktır.
Koltuk döşeme istanbul

Koltuk yüzü değiştirme Marmara Koltuk’un işi..
Kimi zaman kullanmış olduğumuz koltuklarımızın kasasının sağlam olmasından dolayı atmaya ve imha etmeye kıyamayız. Bu dönem içerisinde koltuklarımızı atmak yerine kendi seçeceğimiz kumaşlarla birlikte yeni bir kaplama oluşturarak koltuklarımızın yeni bir görüntüye sahip olmuş olurlar. Kaplama yöntemi kullanılarak eskiyen eşyalarımıza daha modern hale getirebiliyoruz. Yeni alınan koltuk takımı ya da mobilyalarımızın fiyat olarak daha ekonomik bir halde geri kazanabilmekteyiz. Hem koltuklarımız yenilenmiş oluyor hem de istediğimiz şekli çizim yolu ile ya da tasarım şekli ile modern bir görüntü sağlayabiliriz. Koltuk kaplama fiyatları bu şekilde daha ekonomik hale getirmektedir.
koltuk yüzü değiştirme

Sadece dar gelirli kişiler için değil çoğu firmalar ve büyük işletmeler de kaplama yöntemini kullanarak hem ekonomi yapmış oluyorlar hem de mevcut eşyalarını yenilemiş olmaktadırlar. Bu yenileme işlemlerinde tercih edilen kaplama uygulaması fabrikasyon işlemlerden daha sağlam ve kullanışlı olmaktadır. Ayrıca fabrika bir yatlarında Koltuk yüzü değiştirme ve kaplama fiyatları daha uygun olarak maliyet çıkarmakta ve kaliteli olmaktadır.
Koltuk kaplama firmaları

Yorum Yaz

7 Yorum
 • AlperenCevapla

  Leventte yaşıyorum ve L koltuğumun yüzünü değiştirmek istiyorum.

  Eyl 28, 2015 19:57
  • marmaraCevapla

   Koltuk modelini bize mail atar mısınız?

   Eki 03, 2015 13:31
 • BAHADIRCevapla

  Merhaba,
  1 adet üçlü ,1 adet ikili , 1 adet tekli koltuk için,
  Leke tutmaz tay tüyü kumaş kaplama ve sünger değişimi istiyorum. Sert sünger tercihimdir. Yerim Feriköy’de. Ortalama bir fiyat alabilir miyim?

  Kas 17, 2015 23:54
  • marmaraCevapla

   Koltuk resimlerini bize ulaştırmanızı rica ediyoruz.

   Kas 19, 2015 16:57
 • ayşenurCevapla

  köşe takımımızı kaplatmak istiyoruz yardımcı olabilirmisiniz

  May 27, 2016 02:07
 • inciCevapla

  elimde çok fazla yüz değişmesi gereken belki de bazılarının ahşap cilası da olabilirhemen yanımızda kaplamacı var fakat çok pahalı fiyat verdiği için arayışa girdim hemen dönerseniz sevinirim

  May 04, 2017 19:54
  • marmaraCevapla

   Merhaba.

   Ürünlerin fotoğraflarını gönderir misiniz?

   Teşekkürler.

   May 09, 2017 19:21