Koltuk kaplama fiyatları

193 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Koltuk Kaplama Fiyatları

20 seneden fazla bir süre içinde koltuk ve mobilya alanda faaliyetlerimize devam ediyor olup, estetik ve dayanıklılık bakış açısı içerisinde üretimlerimize ara vermeden sürdürüyoruz. Marmara koltuk olarak koltuk kaplama ve diğer mobilyacılık hizmetlerimiz ile sizlere destek olmak istiyoruz. Hiçbir koltuk ilk günkü satın aldığınız durumda kalmayacak, zamanla eskiyecek ve işlemeleri zarar görecek duruma gelebilir. Koltuklarınızı atmaya kıyamıyorsanız koltuk döşeme ve koltuk kaplama fiyatları konusunda firmamıza ulaşabilir ve yapılacak çalışma konusunda bizlerden bilgi almanız mümkündür.

koltuk döşeme fiyatları

Koltuk kaplama bizim işimiz

Ustalarımızın yıllarca yaptığı kaplama, tamir ve üretim aşamasındaki deneyimleri ile oturma odası, salon, tekli koltuk ve diğer mobilyalarınız için gerekli olan bakım işlemleri için bizlere ulaşabilirsiniz. Dinlenme koltukları, josefin, berjerde zamanla eskimeler ve iç yapısındaki sert ahşapların süngeri tahriş etmesine sebep olabilir. İtina ile sorunların ne olduğunu araştırmak ve sağlam malzeme ile tekrar kullanılabilir duruma getirme konusunda koltuk kaplama İstanbul’da bizlere ulaşabileceğimiz adresimiz ve daha önce yaptığımız çalışmalar ile dayanıklı ev ürünlerinin onarımları için bizlerle görüşebilirsiniz.

Koltuk kaplama ile koltuklarınızı yenileyin

Eskiyen mobilyalarınızın tamiri, sıfırdan yeni ve kaliteli mobilya imalatı, eskiyen döşemelerin yenilenmesi ve geniş malzeme tedariği alanında yetkili bir firma olarak ürettiğimiz ve işçilik olarak bakımını yaptığımız ürünlerin 1. Sınıf olmasına özen göstererek, müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Kalite ve güveni daha öncelikli tutarak, rahatlık ve şıklık için aradığınız tüm özelliklere sahip modelleri onararak mobilya pazarındaki vizyonumuza devam etmekteyiz. Kalitesiz malzeme kullanımı sonucunda, satın alınan bazı ürünlerde karşımıza çıkan çökme, döşemelerinin kısa sürede yıpranması, ahşabın zayıflaması veya farklı bir kumaş ile yenileme gibi isteklerinizin hepsinin farkındayız. Tüm sorunlarınızı gidermek ve problemleri çözmek amacı ile firmamızla iletişime geçerek, A’dan Z’ye itina ile koltuk döşeme, ahşap boyama, cilalama, kumaş değişimi yada koltuklarınız üzerinde kaplama çalışmalarının yapılmasını sağlayabilirsiniz.

koltuk döşeme fiyatları

Koltuk kaplama fiyatları modele göre değişim gösterir. Yani 300 tl’ye de koltuk kaplanabilir. 1500 tl’ye de koltuk kaplanabilir. Kullanılacak kumaş fiyat için en büyük etken olurken, ikinci etken de koltuk modelidir. O sebeple bize koltuğunuzun fotoğrafını ulaştırırsanız size koltuk kaplama fiyatı hakkında bilgi verebilir.

Bu yazımızda size koltuk kaplama fiyatları hakkında bilgi verdik. Diğer konuları da incelemenizi tavsiye ederiz.

 

Bir önceki yazımız olan Koltuk yüzü değiştirme başlıklı makalemizde çekyak, kanepe ve koltuk hakkında bilgiler verilmektedir.

REKLAM REKLAM
Yorum Yaz