Koltuk imalatı

Marmara Koltuk yılların tecrübesi ile her türlü koltuk imalatı ve özel koltuk döşeme ve koltuk tamiri hizmetleri veren bir koltuk atölyesidir.

koltuk üretimi

Koltuk İmalatı Hakkında

İstanbul Koltuk imalatı aşamasında faaliyet gösteren firmaların gereksinim duyduğu pek çok yan üretim malzemesi konusunda profesyonel olarak destek veren bir firmayız. Marmara koltuk olarak üretim aşamasındaki kaliteye önem veren firma ve atölyelerin tüm ihtiyaçlarını karşılama alanında destek veren bir kuruluşuz. Koltuk döşeme ve koltuk üretimi aşamasında uygulanan yöntem ve malzemenin kaliteli, birinci sınıf olması başarılı bir ürünün ortaya çıkmasındaki en önemli ayrıntılardan bir tanesidir. Her şeyin görsellikten ibaren olmadığını, ahşap seçimi ve iskelet yapısının, iç döşemede hangi malzemelerin kullanıldığının, oturma gruplarındaki başarınızı etkileyecektir.

Koltuk İmalatı şişli semtinde faaliyetlerimize devam ediyor olup, aradığınız A’dan Z’ye ustaların ihtiyacı olan tüm gereksinimleri uygun fiyat ve toptan alım ise  hızlı teslimat, kaliteli kumaş, sünger, atölyedeki kullanılacak tüm ürünler ve tam listeye firmamızdan ulaşmanız mümkündür. Müşterilerin tercihleri, süngerlerin yumuşaklık ve sertlik derecelerine, görsellik olarak renk ve motiflerine, ahşap işlemelerine göre değişkenlik gösterecektir. Türkiye’de bu konuda ileriye yönelik adımlar atan çok sayıda firma olmasına karşın, tüm Türkiye hatta ihracat pastasından dilim almak isteyenlerin sayısının artmasından yanayız. Bu konuda özverili olarak çalışan, ileriye yönelik vizyon sahibi olan firmalar umarız artar ve destek olmak için Marmara koltuk firmamız ile iletişime geçmenizi, bizlerle görüşmenizi öneriyoruz.

koltuk üretimi

Mobilya sektörü her geçen gün daha kaliteli bir noktaya doğru ilerleyen ve dünya devlerinin tahtını sallayacak seviyede üretim yapan yerli firmalara da sahip olduğumuz açıktır. Kişilerin istekleri ve ne şekilde ürün satın almak istemelerinden yola çıkarak, hedefler ve üretimin şekillendiği bu yolculukta küçük yada büyük ölçekli şirketlerin, istedikleri türlerde ürünler konusunda zengin içerik ve sağlam malzeme üretmenizin önünü açmak istiyoruz. Her zaman daha iyi ve nitelikli işçilik ile üretimin yapılmasından yana olan firmalar ile mutlaka görüşmek istediğimizi belirtir, firmamız ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

İstanbul Şişli ilçesinde bulunan firmamıza her daim bekleriz.

Bu yazımızda size koltuk imalatı hakkında bilgi vermiş bulunuyoruz. Diğer konu başlıklarına da göz gezdirmenizi ve sağ panelde bulunan sayfalarımızı ve ürünlerimizi de incelemenizi tavsiye ederiz.

Koltuk imalatı ve özel koltuk hizmeti verdiğimiz İstanbul ilçeleri aşağıdaki gibidir:

Adalar ilçesi,
Arnavutköy ilçesi,
Ataşehir ilçesi,
Avcılar ilçesi,
Bağcılar ilçesi,
Bahçelievler ilçesi,
Bakırköy ilçesi,
Başakşehir ilçesi,
Bayrampaşa ilçesi,
Beşiktaş ilçesi,
Beykoz ilçesi,
Beylikdüzü ilçesi,
Beyoğlu ilçesi,
Büyükçekmece ilçesi,
Çatalca ilçesi,
Çekmeköy ilçesi,
Esenler ilçesi,
Esenyurt ilçesi,
Eyüp ilçesi,
Fatih ilçesi,
Gaziosmanpaşa (GOP)ilçesi,
Güngören ilçesi,
Kadıköy ilçesi,
Kağıthane ilçesi,
Kartal ilçesi,
Küçükçekmece ilçesi,
Maltepe ilçesi,
Pendik ilçesi,
Sancaktepe ilçesi,
Sarıyer ilçesi,
Silivri ilçesi,
Sultanbeyli ilçesi,
Sultangazi ilçesi,
Şile ilçesi,
Şişli ilçesi,
Tuzla ilçesi,
Ümraniye ilçesi,
Üsküdar ilçesi,
Zeytinburnu ilçesi

 

Yorum Yaz

2 Yorum