Koltuk fiyatları ve modelleri bilgi alma

151 defa okundu 1 defa yorumlandı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Marmara Koltuk olarak İstanbul Şişli’de bulanan imalat hanemizde sizler için en güzel koltuk takımlarını üretmekteyiz. Koltuk modelleri ile ilgili fikir ve fiyat almak için lütfen beğenmiş olduğunuz ürünü seçerek alt kısımda bulunan panelden sorunuzu bize yazın. Müşteri temsilcilerimiz yoğunluk durumuna göre size dönüş yapacaklar.

SORULARINIZ İÇİN LÜTFEN İLGİLİ MODELİ SEÇEREK ALT KISIMDA BULUNAN PANELE YAZINIZ

İstediğim ölçüde koltuk yaptırabilir miyim?

Evet. Evinizin ölçüsü ne ise istediğiniz koltuk takımını vermiş olduğunuz ölçüler doğrultusunda yaparak evinize teslim ediyoruz. Ölçü alma konusunda bizimle irtibata geçerseniz size yardımcı oluruz.

İstediğim modeli yaptırabilir miyim?

Evet. İstediğiniz koltuk, berjer, kanepe, köşe takımı, dinlenme koltuğu gibi çeşitli oturma gruplarının görselini bizimle paylaşmanız yeterlidir. Koltuk imalatçısı olduğumuzdan dolayı istediğiniz modeli yapar evinize teslim ederiz.

koltuk tamiri şişli

İstanbul dışına koltuk sevkiyatınız var mı?

İstanbul dışında bulunan bütün illere koltuk sevkiyatımız var. Bunun dışında Türkiye dışında bulunan ülkelere de koltuk satışımız bulunmaktadır. Sizin yapmanız gereken sitemizden bir model beğenerek bize göndermeniz. Müşteri temsilcilerimizin vereceği termin tarihinde koltuğunuz size teslim edilecektir.

Koltuk tamiri hizmetiniz var mı?

Evet. Koltuk tamiri ve onarımı, genel bakım, iskelet tamiri ve yeniden boyanma işlemi ve bununla beraber koltuk yüzü yada minder kılıfı değişimi hizmetimiz de bulunuyor. Bu konuyla ilgili şöyle bir çalışma şeklimiz var; Siz tamir olacak koltuk takımının fotoğrafını bize gönderiyorsunuz. Yapılacak işlemi bize bildiriyorsunuz. Bunun neticesinde size koltuk döşeme fiyatını veriyoruz.

Koltuk döşeme ve koltuk imalatı nerede yapılıyor?

Koltuk atölyemiz İstanbul Şişli Mecidiyeköy’dedir. İstanbul’un her tarafından metro, metrobüs, otobüs gibi toplu ulaşım araçları mevcuttur. Kolay bir şekilde firmamızı bulabilirsiniz. Açık adresi iletişim kısmından alabilirsiniz.

Koltuk imalatı yada koltuk tamiri ne kadar zamanda yapılıyor?

Termin ile alakalı olarak sipariş vereceğiniz zaman firmamızın yoğunluğuna göre tarih değişiklik göstereceğinden dolayı, muhakkak telefon ile tarih almanızı tavsiye ederiz.

Aldığımız koltuk takımının süngeri çöker mi?

Hayır. Bütün modellerde kullandığımız süngerler 32DNS olduğundan dolayı yapmış olduğumuz koltuklara çökme yada deforme olma konusunda garanti vermekteyiz.

SORULARINIZ İÇİN LÜTFEN İLGİLİ MODELİ SEÇEREK ALT KISIMDA BULUNAN PANELE YAZINIZ

 

Bir önceki yazımız olan Kafe koltuk takımları başlıklı makalemizde kafe koltuk, kafe koltuk fiyatları ve kafe koltuk ölçüleri hakkında bilgiler verilmektedir.

REKLAM koltuk imalatı telefon REKLAM
Yorum Yaz

1 Yorum
  • hasan özdemirCevapla

    32dns 150×200 ebatında birsüngere ihtiyacım var nasıl yardımcı olabilirsiniz?

    Haz 09, 2015 00:33