Koltuk döşeme kumaşları

KOLTUK DÖŞEME KUMAŞLARI

Farklı kumaş modellerimizi görmek için firmamızı ziyaret ederek yüzlerce kumaş modeli arasından seçim yapabilirsiniz.

Evlerimizde ve yaşam alanlarımızda kullandığımız mobilyaların kumaşları özenle seçilip uygulanmaktadır. Koltuk döşeme kumaşları tercihi yapılmadan önce koltuğun uygulanılacak alnın belirlenip bu anala olan uyumuna göre yapılmalıdır. Üretilen bu kumaşların kullanım amaçları çok fazla olmaktadır. Koltuklar haricinde birçok mobilya ve dekorasyon ürünlerinde de kullanılabilmektedir. Yaşam alanlarımızda bulunan mobilyaların tasarımlarında kullanılacak olan kumaşların belirlenmesi imal edilen mobilyanın kalitesini ortaya koymaktadır.

Bu mobilyaların kalite faktörü kullanılan malzeme ile belirlenmektedir. Koltuk döşeme kumaşlarıyapısında bulunan çeşitli şekiller ve objeler ile daha farklı ya da daha modern görüntüler yakalayabilirisiniz. Farklı şekillere sahip olan kumaş sınıflarının değişkenliği mobilya tasarımcılarına üzerinde çalışmaları için yeni fikirler oluşturmalarında ve kullanıcı isteklerine bağlı olarak özel tasarımlar üzerinde çalışmalarını sürdürmektedirler. Dekorasyon ürünlerinde doğru kumaş kullanımı tasarımcıların hafif lüks fakat dayanıklı ürünlerin kullanılması ile üretilen malzemenin dayanıklılığı ve kullanım süresini uzatmış olursunuz. Bu üretilen ürünlerde kullanım tercihini arttırmaktadır.

Koltuk döşeme kumaşları

Koltuk üretiminde kullanılan kumaş malzemesinin bu ürünün kalitesini ne kadar  etkilediğini anlamak için bu konuda bazı temel tasarım kurallarını bilmemiz gerekmektedir. Koltuk döşeme kumaşları bazen bizler için çokta önem arz etmese de kullanım süresi ilerlediği dönemde en çok bizlere rahatsızlık vermektedir. Mobilya tasarımında görsellik ve fonksiyonel olmak üzere üretilen ürünler ikiye ayırabiliriz. Bu mobilyaların üretiminde kullanılan kumaşlar modanın oluşturulmasında büyük katkısı vardır.

Yorum Yaz