Koltuk Döşeme Fiyatları

Eski koltukların yenilenmesi uzmanlık işidir, her mobilyacı koltuk yüzünü gerektiği gibi değiştiremez. Kaliteli işçilik, özgün tasarımlar ve kumaşların renk ve desenlerinin bir biri ile tamamlayıcı şekilde hazırlanarak döşemelerin yapılması gerekir. Koltuk döşeme işi ile uğraşan zanaatkarlar, yılların tecrübeleri ile el işçiliklerinin sentezleyerek ortaya müthiş sonuçların çıkmasını sağlamaktadırlar.

Yüzleri değişecek ve onarım görmesi gereken koltuklarınız evlerinizden alınarak önce bütün yüzleri soyulur, kırık dökük yerleri onarılır ve özel olarak üretilmiş kalın ve kaliteli süngerler kullanılarak koltuklarınızın yenilenmesine çalışılır. Firmamız artık online olarak da hizmet vermekte ve istekleriniz doğrultusunda en kısa zamanda koltuklarınız alarak atölyede çalışmalarına hız vermektedir. Koltuk döşeme  bizim işimizdir. Firmamız ile irtibata geçerek koltuk döşeme fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Koltuk döşeme firması arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Döşenecek süngerlerin en kalitelisini kullanıyoruz, el işçiliğimize diyecek söz bulamayacaksınız, kumaş tercihlerimizde kir tutmayan ve son moda renk ve desenlerden oluşmuş kumaşlar olmaktadır. Koltuk döşeme sanattır ve ancak zanaatkarlar tarafından yapılmalıdır, koltuklarınız bizimle çok farklı olacak ve evleriniz şenlenerek hareket ve canlılık kazanacaktır. Koltuk döşeme kumaşları için kartelalarımızı görmelisiniz.

Koltuk döşeme fiyatları ve diğer detaylar için bizimle irtibat kurmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yaz

4 Yorum
 • Zehra kurtCevapla

  Tek kişilik 1 adet koltuğumuzun kumaşını ne kadara değiştirebilirsiniz acaba?

  Kas 17, 2015 18:06
  • marmaraCevapla

   Koltuk resimlerini bize ulaştırmanızı rica ediyoruz.

   Kas 19, 2015 16:57
 • MithatCevapla

  Yan kollari deri olan,yüzünü degistirmek istedigimiz bir L koltugumuz var…zeytinburnu’nda …buraya hizmet veriyor musunuz? Ulasirsaniz sevinirim.. 0553 397 17 62

  Kas 21, 2015 14:26
  • marmaraCevapla

   Modeli mail atar mısınız?

   Ara 02, 2015 20:07