Koltuk Döşeme Renkleri

352 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Güzel ve göz alıcı bir ev dekorasyonu için zevkle seçilmiş eşyalar, koltuklar, masa ve sandalyeler, halılar, perdeler ve süs eşyaları çok önemlidir. Bu eşyalar belli bir tarza uygun olarak ve birbirlerini tamamlayacak şekilde seçilir. Ancak modelleri kadar eşyaların renkleri de önemlidir. Birbiriyle uyum sağlayan renkler seçilerek evlerde mükemmel bir atmosfer oluşturulur. Eskiden dekorasyonlarda renk uyumuna bu kadar önem verilmezdi ve hatta özellikle koltuklarda koyu renk çok tercih edilirdi. Ama modern dekorasyon anlayışında doğada bulunan tüm renkler kullanılıyor ve bu renklerle evler canlanıyor, hayat kazanıyor. Firmamız koltuk döşeme renkleri konusunda sizlere çok zengin seçenekler sunuyor.

Koltuk döşeme kumaşlarımızda beyazda siyaha, pembeden kırmızıya, maviye, yeşile, mora, sarıya kadar her renk bulunuyor. Bu renklerin her türlü tonu da kumaşlarımızda yer alıyor. Bu renkler tek olarak kullanılarak koltuklar döşeniyor ama birlikte kullanılarak da çok güzel görünümlü koltuklar yapılıyor. Oturma kısmı farklı, dayanma kısmı farklı renklerle yapılmış, ya da minderleri ve yastıkları farklı renklerle yapılmış koltuk takımları göze çok hoş görünüyor. Koltuk döşeme renkleri salonun diğer renkleriyle de uyumlu olmalıdır. Duvar rengiyle, halı ve perdelerin rengiyle uyum sağlayacak renkler seçilmelidir. Tüm eşyalarda aynı renk kullanıldığında kötü bir görüntü ortaya çıkacaktır. Koltuklarınız siyah renkliyse diğer eşyalarda siyaha canlılık veren renkler kullanılmalıdır. Ya da koltuklarınız çok sayıda rengin bir arada bulunduğu çiçek desenliyse, perde ve halıların düz renk olması daha güzel olacaktır. Çizgili renkli koltuklarla çiçek desenli halılar güzel bir uyum sağlamayacaktır.

Renklerin uyumu sağlandığında salonunuzda mükemmel bir görünüm olacaktır. İç açıcı, aydınlık, ferah, canlı bir salon dekorasyonu için renklerin seçimi çok önemlidir. Firmamızda her zevke hitap edecek koltuk döşeme renkleri kullanılarak koltuk imalatı yapılıyor. Zevkinize hitap edecek zengin renk seçeneklerini firmamız kumaşlarında bulacaksınız. Renkli kumaşlarımız son derece kaliteli olup deforme olmazlar ve renkleri solmaz. Salonunuzda bir yenilik yapmak istiyorsanız koltuklarınızın döşemesini değiştirebilirsiniz. Firmamız koltuklarınızı dilediğiniz renkli kumaşlarla yeniden döşeyecek ve yepyeni koltuk takımlarına sahip olacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Marmara Koltuk Döşeme Fiyatları başlıklı makalemizde döşeme fiyatları, koltuk ve koltuk döşeme fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

REKLAM REKLAM
Yorum Yaz