Koltuk döşeme modelleri

KOLTUK DÖŞEME MODELLER İLE EVİNİZE FARKLI BİR HAVA KATIN

Her satın aldığımız üründe uzun yıllar kullanabilir özellik ararız. Ama yıllar en kaliteli ürünlerde bile yorgunluk izleri oluşturacaktır. Bu nedenle kalitesi ile sizi yarı yolda bırakmayan koltuklarınızı koltuk döşeme modelleri arasında seçimler yaparak yeni bir yüz kazandırmanız mümkün olacaktır. İskeleti aynı kalmak üzere yapılan bu kaplama işlemleri hem daha uygun fiyatlarda olacak hem de emektar mobilyalarınızı yenileyerek daha uzun yıllar kullanabilme imkânınız olabilecektir.

koltuk döşeme modelleri istanbul

koltuk döşeme modelleri istanbul

Moda renkler arasında çiçekli desenler bulunmakta sade açık renklerde kullanılan kumaşların üzerinde kullanılan çiçekli kırlentler gayet modern şekiller oluşturacaktır. Berjerlerde aynı çiçekli kumaşlarla kaplanabilmekte ve yakalanan uyum ile iç açıcı ferah mekânlar oluşturabilecektir. Koltuk döşeme modelleri arasında yeni trendler Paris yazılı, eyfel kulesi simgeli ya da Marilyn Monroe desenli kumaşlar modern anlamda öne çıkan seçenekler olmakta sade renkler tercih edilse de daha göz alıcı parlak kumaşlarda şık mekânlar için ideal seçimler olabilecektir.

Kadifemsi kumaşlarda kolay silinebilir özellikleri ile tercih edilebilmekte koltukların değişimlerinin yanında minderli koltuk takımlarınıza özel seçeneklerde yemek masasının sandalyeleri için uygun kombinler oluşturacak seçenekler de bulunabilecektir. Koltuk döşeme modelleri arasında seçimler yaparak tasarruf edebilecek ve tam da aradığınız gibi tasarımlar seçerek te beğendiğiniz modelleri çok daha ucuza mal edebileceksiniz. Evinizde farklı bir hava oluşturmak için komple eşyaları yenilemek yerine koltuk döşemlerini yenileyerek istediğiniz ferah, modern ve yenilikçi alanları elde edebileceksiniz.

 

Yorum Yaz