Kağıthane koltuk döşeme

197 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Koltuklarınız mı eskidi, ya da bakıma, tamire mi ihtiyaçları var, yoksa atmayı mı düşünüyorsunuz? O zaman bizi arayın bir görüşelim.  Bundan böyle Kâğıthane’de de sizlere hizmet vermek için buradayız. Kâğıthane koltuk tamir işinde bizimle gülecek. Kâğıthaneliler de bundan böyle arızalı ve onarıma ihtiyaç duyduğu o çok sevdiği koltuklarının tamirini artık dert etmek zorunda kalmayacak.

     Kâğıthane koltuk kaplama işlerini de gönül rahatlıyla tecrübeli elemanlarımıza bırakabilirler. Kaliteli ve ekonomik işçiliğimiz sizleri çok memnun edecektir. Kesinlikle pişman olmayacaksınız. Bütün işlerimizde ücretsiz keşif ve ücretsiz nakliye hizmetimizle koltuklarınızı ev ve işyerlerinden alıp iş bitimi tekrar aldığımız yere bırakıyoruz.

Zengin kumaş ve model çeşitlerimiz ile de siz Kâğıthaneli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Kâğıthane koltuk döşeme için de bizleri seçecek bundan sonra. Sizin için manevi değeri olan ve atmaya kıyamadığınız ancak başka çareniz olmadığı için evinizde fazlalık olmasından dolayı atmaya karar verdiğiniz koltuklarınızı bir kez de biz görelim. Ücretsiz keşif hizmetimiz ile ya da bize e-posta yoluyla göndereceğiniz koltuk resimleriniz ile koltuğunuza neler yapabileceğimize bir bakalım. Onu sizin için eski, orijinal haline getirelim.

Kağıthane koltuk kaplama

     Kâğıthane koltuk kaplama ve döşeme hizmetlerimizde gösterdiğimiz itina ve özeni takdir edecek bizde bunun mutluluğunu bütün elemanlarımız ile birlikte çıkaracağız. Yaptığımız işçiliğin takipçisi olarak ücretsiz servis hizmetimizle de siz müşterilerimizin yanındayız.

Sizleri de atölyemize, bizleri görmeye davet diyoruz. Yaptığımız işleri ve kullandığımız malzemelerin kalitesini yakından gördüğünüzde bizi tercih etmekte ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı göreceksiniz.

Nerdeyse atmaya karar verdiğiniz ancak bizi tanıdıktan sonra vazgeçerek sayemizde hala kullanmaya devam ettiğiniz koltuğunuzu gördükçe bizi hatırlayın. Siz bize güvenin bizde sizi mutlu edelim.

Kağıthane koltuk kaplama

koltuk döşeme

koltuk döşeme

Modern koltuk takımları 2015

Modern koltuk takımları 2015

Kağıthane koltuk döşeme

Kağıthane koltuk döşeme

modern köşe 2015

modern köşe 2015

 

 

 

 

 

 

 

 

Kağıthane ilçemizin mahalleleri aşağıdaki gibidir:

Çağlayan · Çeliktepe · Emniyet Evleri · Gültepe · Gürsel · Hamidiye · Harmantepe · Hürriyet · Mehmet Akif Ersoy · Merkez

Nurtepe · Ortabayır · Sanayi · Seyrantepe · Şirintepe · Talatpaşa · Telsizler · Yahya Kemal · Yeşilce

Bir önceki yazımız olan Marmara Koltuk Döşeme Fiyatları başlıklı makalemizde döşeme fiyatları, koltuk ve koltuk döşeme fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

REKLAM REKLAM
Yorum Yaz