Josefin koltuk (kleopatra koltuk) tamiri

1641 defa okundu 1 defa yorumlandı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Dinlenme koltuğu Marmara Koltuk’tan alınır. Şişli Mecidiyeköy’de bulunan atölyemizde istediğiniz türde jozefin diğer bir deyimi ile klopatra koltuk imalatı yapılmaktadır. Bununla beraber evinizde, işyerinizde bulunan ve tamire ihtiyaç duyduğunuz jozefin ve klopatra koltuklarınızın döşemesi ve tamiri yapılmaktadır. Yapmanız gereken tek şey atölyemize ziyaret etmenizdir.

 

Şişli Mecidiyeköy’de bulunan atölyemizde istediğiniz türde jozefin diğer bir deyimi ile klopatra koltuk imalatı yapılmaktadır. Bununla beraber evinizde, işyerinizde bulunan ve tamire ihtiyaç duyduğunuz jozefin ve klopatra koltuklarınızın döşemesi ve tamiri yapılmaktadır. Yapmanız gereken tek şey atölyemize ziyaret etmenizdir.

Josefin Modelleri
Gümüş, altın, gül Jozefin koltuk modelleri motifli… gibi josefin koltuk yani dinlenme koltuğu modellerimiz ile evinizi saray yavrusuna çevirmek sizlerin elinde. bildiğiniz koltuklardan farklı olup, evinizde bambaşka bir ortam oluşturmanız için elverişlidir. Gümüş, geri, altın ravaklı, farklı renklere sahip ve motifleri ile bulunduğu ortamda sıra dışı bir görünüm isteyenler için ideal fırsatlar ve cazip fiyat avantajları ile sizlere sevgi ile koltuk üretiyoruz.

 

Genelde bu modelleri fiyat bakımından da aşırı rakamlarda yer aldığını düşünülür. Her bütçeye uygun seçeneklerin yer aldığını ve jozefin fiyatları bakımında firmamızca üretilen ürünlerdeki rakamlarımızın ne olduğunu bizleri arayarak, ürünlerimizi gelip görerek öğrenebilir ve evinizde aradığınız ve sahip olmak istediğiniz ambiyans için yüksek rakamlar ödemenin önüne geçebilirsiniz. Arz talep dengesi ve kişilerin evlerinde görmek istedikleri dayanıklı ev eşyalarının ne özelliklere ve renklere sahip olmasından yola çıkarak, sağlam olmaları ve bu senenin trend izlerini de barındırması gerektiğini isteklerinin farkındayız. Dekorasyon ürünleri olarak mağazamızda özellikle mobilya üzerine ürünler ile çalışmalarımızı her geçen sene daha kaliteli hale getirdiğimizi ve 20 yılı aşkın Marmara koltuk olarak faaliyetlerimizdeki bu kalitenin arkasındaki sır olarak müşterilerimiz ile iyi ilişkiler içinde olduğumuzu, onların ne tarz ürünler satın almak istedikleri ve hemen eskimeyecek yada deforme olmayacak ürünleri satın almak isteyeceklerini çok iyi biliyoruz. Bu şekilde ürünlerimizi ürettiğimizi ve evlerinize kadar seçtiğiniz ürünleri getirebileceğimizi ekleyerek, ürünlerimize güvendiğimizin bir nişanesi olarak garanti süresinin de yer aldığını eklemek istiyoruz.

dinlenme koltuğu

 

Bazı filmlerde ve sinemalarda görmeye alıştığımız ihtişamlı görünüşü ile onu denemek isteyeceğiniz, Türk dizilerinde yer verilen ve evin dekorasyon anlamında zirvelerde yer almasını sağlayan josefin yani dinlenme koltuğu ürünlerimiz ile hayatınızda ufak değişiklikler ve rahat bir oturuş keyfini kazanmaktan daha fazlasını firmamızda bulabilirsiniz.

Koltuk döşeme ve koltuk kaplama üzerine her türlü özel siparişinize cevap verecek olan firmamız toptan ve perakende satışlarına devam etmektedir.

Koltuk tamiri Şişli sınırları içinde hizmet veren firma arıyorsanız tam adresindesiniz demektir. Firmamız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

REKLAM koltuk imalatı telefon REKLAM
Yorum Yaz

1 Yorum
  • ŞENİZ AKTULGACevapla

    Josefin koltuk sayfasındaki kahverengi kadife dinlenme koltuğunu çok beğendim. Fiyat bilgisini öğrenebilir miyim. Teşekkürler

    Kas 27, 2015 11:34