İstanbul Koltuk Kaplama

264 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Eskimiş ama hala sağlam olan koltuk takımlarımızı elimizden çıkarmaya bir türlü gönlümüz el vermez, tamir ve döşeme yaptırarak daha uzun yıllar kullanma yolunu tercih ederiz. İstanbul Köşe Koltuk kaplama konusunda yetişmiş kadroları ile çalışan, kaliteden taviz vermeyen ve güvenilir kişilerle çalışmak her zaman isteğimizdir.

Üzülmeyin artık biz varız, bizimle online olarak iletişime geçerek istediğiniz gün ve saatte gelip evinizden kaplanmasını istediğiniz koltuklarınızı alıp onarıyoruz. Modern teknoloji yardımı ile önce koltuklarınızın yeni halini İnternet ortamında belirleyerek ondan sonra işe girişiyoruz. Koltuk kaplama özen ister, titizlik ister, eğer kumaşlar desenli ise desenlerin bir biri ile uygun durmasının sağlanması gerekir. Seçimleri bize bıraktığınız zaman en kaliteli ve kalın süngerleri kullanacağımızdan emin olabilirsiniz. Aşağıda size bazı Deri koltuk kaplama modelleri sunacağız. Burada bulunan modeller İstanbul koltuk kaplama firması olan Marmara Koltuk bünyesinde yapılabilecek işlerimize örnek teşkil etmektedir. Koltuk kaplama kumaş çeşitleri için aşağıda bulunan köşe koltuk kaplama modellerini baz almayın lütfen. Bunun için firmamıza gelerek koltuk yüzü kaplama ve değiştirme modelleri için kartelamızı inceleyin.

Müşterilerimizin en çok merak ettiği şeylerden biri de Koltuk kaplama nasıl yapılır ve koltuk kaplama ne kadar? sorularıdır. Tabii bunların cevabını vermek kolay değil. Çünkü model ve kumaşa göre fiyatlar değişiyor. Koltuk kumaş kaplama işlerinde en önemli faktör model ve kumaş çeşitidir. Bunun için koltuk kaplama kumaş çeşitlerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Kumaşlarda ise asla yanlışımız olmaz, kir tutmayan, kolay temizlenebilen ve terletmeyen kumaşlar her zaman seçeneklerinizde liste başıdır. Koltuk kaplama el işçiliğinin güzelliği ile mutlu sona ulaşabilecek bir işlemdir ve kaliteli işçilerimiz ile sorun yaşamadan koltuklarınız dilediğiniz gibi kaplanarak hizmetinize sunulacaktır.

Bir önceki yazımız olan Beşiktaş koltuk kaplama ve koltuk tamiri başlıklı makalemizde beşiktaş koltuk kaplama, beşiktaş koltuk tamiri ve koltuk hakkında bilgiler verilmektedir.

REKLAM koltuk imalatı telefon REKLAM
Yorum Yaz