Döşemelik elyaf

2327 defa okundu 1 defa yorumlandı , kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Elyaflar Dünya üzerinde pek çok sektörde kullanılmaya başladığı için elyaf üretimininde gitgide arttığını söylemek mümkün. Mobilya sektöründe genellikle koltuk ve yatak tarzı mobilyalarda kullanılır. Kumaşın ömrünü uzatır, daha dolgun gösterir, malzemenin potluk yapmasını önler. İnce elyaflar daha yumuşak olur dolayısıyla dikişe daha yatkındır. Nemi çekmesinin yanı sıra buharlaşarak bu nemi dışarıya attığından dolayı özellikle yaz aylarında daha çok işinize yarayacaktır. Elyaftaki diğer özellikler ise parlaklık, incelik, mukavemet, ısı iletkenliği, su çekme özelliği, esneklik, ısı etkisi, küflenme, boyanırken kolay boyanması gibi özelliklerdir. Bu özellikler ise hem üretici firmanın hemde kullanıcının memnuniyetini temsil etmektedir. Elyaf artık hayatımıza o kadar çok karşımıza çıkıyor ki iplikle karıştırılarak halı, kumaş, kıyafet gibi malzemelerin yapımında da kullanılıyor. İsterseniz birazda sizler için hazırladığımız elyaf görsellerine bakalım…

 

döşemelik elyaf

İnceliğine, kalınlığına, kullanım yerlerine göre değişik şekillerde döşemelik elyaf bulunur. Şimdi merak ediyorsunuz belkide döşemelik elyaf nerede satılır? Döşemelik elyaf İstanbul ilinde daha çok kullanıldığı için daha çok satış göstermiştir. Ama  Türkiye’ nin bir çok ilinde döşemelik elyaf satışı yapılmaktadır.

elyaf

Tamam elyafın nerelerde satıldığını biliyoruz ama piyasada bir çok firma mevcut. Döşemelik elyaf nereden alınır, hangi firma daha güvenli diye soruyoruz kendimize. Firmamız satışını yaptığı malzemenin her zaman arkasında durmuştur. Her zaman için amacı müşteri memnuniyeti olduğundan sizlerde firmamızdan aldığınız ürünlerden pişmanlık duymayacaksınız….

elyaflar

elyaf modelleri elyaf çeşitleri

Döşemelik elyaf  fiyatları metresi 5 TL’den başlamaktadır. Türkiye’nin bütün şehirlerine kargo yapılmaktadır.

 

Elyaf çeşitleri

Döşemelik boncuk elyaf: Yastık yada minder içine kullanılır. Daha çok kırpıntı denilen sünger parçaları ile karıştırılır. Yorgan yapımı için de kullanılır. Yorgan elyafı konulu yazımız için tıklayın.

Döşemelik vatka elyaf: Döşemelik elyaf minder yada yastıklarda süngerin üzerine sarılır.

Yukarıda görmüş olduğunuz elyaf çeşitleri görseldir. İstediğiniz elyaf türünü firmamızdan temin edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan U köşe koltuk takımları başlıklı makalemizde U köşe koltuk fiyatları, U köşe koltuk modelleri ve u köşe koltuklar hakkında bilgiler verilmektedir.

REKLAM REKLAM
Yorum Yaz

1 Yorum
  • NejlaCevapla

    10 metre döşemelik elyaf istiyorum nasıl alırım kargo ne kadar

    Oca 22, 2018 12:55