Beyoğlu Koltuk kaplama ve koltuk tamiri

217 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Modern ve klasik her türlü Koltuk kaplama hizmeti olarak bir marka haline gelmiş olan Marmara koltuk Beyoğlu ilçesi için de koltuk tamiri servisi yapmaktadır.

KOLTUK KAPLAMA VE KOLTUK TAMİRİNDE DOĞRU ADRES

Koltuk kaplama denilince insanların aklına o eskidenmiş artık garanti hizmeti var, diye gelmektedir. Geçmiş dönemlerde insanların en çok ihtiyaç duyduğu koltukları eskidiğinde yada bir yeri kırıldığında koltuk kaplamacısına yada koltuk tamircisine götürmekti.

beyoğlu koltuk tamiri

İnsanlara sunulan teknolojinin getirdiği yenilikler sayesinde koltuk kaplama işi neredeyse tarih olmaktadır. Her alınan mobilyanın yıllar süren garantisi sayesinde insanlara daha hesaplı gelmektedir. Çünkü garanti demek belli bir süre bütün ürünleri ücretsiz yaptırmaktır. Fabrikalardan çıkan ürünler ne kadar test edilse de malzemelerin içerisindeki insan sağlığını tehlikeye atan kimyasal ürünler olduğu için insanlara güven vermemektedir. Fakat koltuk döşemeciliğinde kullanılan ürünler sağlığa elverişli olduğu için daha çok tercih edilmelidir. Beyoğlu koltuk kaplama ve koltuk tamiri sayesinde geçmişte alışılagelmiş hizmeti vermektedir. Koltuklarınızı fabrikada üretilen ürünlerden daha kaliteli, daha uzun ömürlü olarak koltuk döşeme hizmeti ile sizlere teslim etmekteyiz. Eski mobilyaların değişimi maddi olarak daha çok para tutar iken koltuk değişimi ve buna ilaveten koltuk tamiriniz daha hesaplı olacaktır. Örneğin koltuk kaplama işine karar verdiniz aynı zamanda tamirde yaptırmak istiyorsunuz. Bu durumda Beyoğlu koltuk kaplama ve koltuk tamiri en iyi şekilde size bu hizmeti vermektedir. Mobilyanızın sadece kaplamasını değil yatak haline gelebilmesini istiyorsunuz bu durumda geniş ürün tamirinizin hizmetiyle eski koltuklarınızı yatak olabilir hale getirebiliriz. Fakat eski mobilyalarınızı değiştirmeye karar verdiyseniz ürün değişimi yapacaksınız. Hem mobilyanın ahşabının iyi olmasına hem yatak olabilen bir model seçmeniz ve buna benzer ek detayları göze alarak karar verirseniz mobilya kaplama tercihiniz daha hesaplı olacaktır.

İnsanların sınırsız istekleri sayesinde mobilyalarının daha iyisi olsun, ucuz olsun isterler. Hepsinin bir arada olduğu hizmeti özel yapımla bulabilirler. Bu özel yapım firması da Beyoğlu koltuk kaplam ve koltuk tamiri birçok hizmeti içinde barındıran firmamızdır.

Koltuk kaplama ve koltuk döşeme hizmeti verdiğimiz Beyoğlu ilçemizin mahalleleri şu şekildedir:

Arapcami · Asmalımescit · Bedrettin · Bereketzade · Bostan · Bülbül · Camiikebir · Cihangir · Çatmamescit · Çukur · Emekyemez · Evliya Çelebi · Fetihtepe · Firuzağa · Gümüşsuyu · Hacıahmet · Hacımimi · Halıcıoğlu · Hüseyinağa · İstiklal · Kadı Mehmet Efendi · Kalyoncukulluğu · Kamerhatun · Kaptanpaşa · Katip Mustafa Çelebi · Keçecipiri · Kemankeş · Kılıçalipaşa · Kocatepe · Kulaksız · Kuloğlu · Küçükpiyale · Müeyyetzade · Ömeravni · Örnektepe · Piripaşa · Piyalepaşa · Pürtelaş · Sururi · Sütlüce · Şahkulu · Şehitmuhtar · Tomtom · Yahya Kâhya · Yenişehir
Beyoğlu ilçesinde bulunan semtler Semtler
Ayaspaşa · Azapkapı · Çıksalın · Çukurcuma · Dolapdere · Fındıklı · Galata · Galatasaray · Hacıhüsrev · Hasköy · Kabataş · Karaköy · Kasımpaşa · Kuledibi · Şişhane · Taksim · Talimhane · Tarlabaşı · Tepebaşı · Tophane · Tünel

 

İstanbul’un en meşhur koltukçu markalarından biri olan Marmara Koltuk aşağıda sıralanan hizmetleri vermektedir.

Koltuk tamiri,

Koltuk yüzü değiştirme,

Koltuk kaplama,

Koltuk imalatı,

Koltuk kılıfı dikimi,

Koltuk döşeme,

Sandalye minderi dikimi,

Berjer ve tekli koltuk döşeme ve tamiri

Josefin döşeme ve kaplama

Koltuk takımı imalatı

Köşe koltuk, L koltuk imalatı

Spor kanepe imalatı

Klasik kanepe döşeme

Modern kanepe kaplama

Modern köşe koltuk,

Sandalye kaplama

Minder dikimi,

Renkli minder,

Spor minder dikimi,

Modern şark köşesi minderleri,

Bahçe mobilyası,

Bahçe mobilyası minder dikimi,

Klasik koltuk döşeme

Modern koltuk döşeme

Avangart koltuk döşeme ve kaplama hizmeti,

Cafe koltuk imalatı,

Ofis koltuğu imalatı

Puf koltuk imalatı

Köşe minder imalatı

Özel koltuk yapımı

Bir önceki yazımız olan Koltuk kaplama modelleri başlıklı makalemizde koltuk kaplama, koltuk kaplama fiyatları ve koltuk kaplama istanbul hakkında bilgiler verilmektedir.

REKLAM koltuk imalatı telefon REKLAM
Yorum Yaz