Beyoğlu koltuk döşeme

191 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Beyoğlu Koltuk Döşeme firması uzun yıllardır Beyoğlu ilçesinde hizmet vermektedir. Beyoğlu ilçesinin her yerine servis imkânı sunan şirket ücretsiz keşif hizmetini gerçekleştirerek koltuklarınız için fiyatlandırma ve usta personeli ile işçilik hizmeti sunmaktadır. Zamanında teslimat hususunda da titiz olan şirket koltuk döşeme, koltuk tamiri ve koltuk kaplama işinde Beyoğlu ilçesine hizmet vermektedir. Beyoğlu Koltuk kaplama işlemlerinde kumaş kullanımı çok hassas bir konu olup, kumaşta da kaliteden ödün vermemektedir. İşçilik aşamasında kumaşın teknik özellikleri bile göz önüne alınmaktadır. Beyoğlu ilçesine koltuk döşeme, koltuk kaplama ve koltuk tamiri alanlarında hizmet veren Beyoğlu Koltuk Döşeme, döşeme sanatında da modern ve klasik çalışmaları ile beğeni kazanmıştır.

beyoğlu koltuk modelleri

Online olarak Beyoğlu’na hizmet veren firmanın internet sayfasından da her türlü hizmetler ve referansları hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Koltuk döşemelerinizi ve Kanepe döşemelerinizi hatta oturma gruplarının döşemelerini çok uygun fiyatlara, Koltuk takımlarınızı, sevdiğiniz renklerle, desenlerle ve kaliteli kumaşlarla, usta bir işçilikle buluşturan Beyoğlu Koltuk tamiri, yaşam kalitenizden ödün vermemeniz için elinden geleni yapmaktadır. Uzun yıllardır İstanbul’un tüm ilçeleri ile birlikte Beyoğlu ilçesine hizmet veren firmanın tek amacı müşteri memnuniyetidir. Firmamızı tercih ettiğinizde sadece memnun kalmayıp, sevdiklerinize ve çevrenizdekilere de tavsiye edeceksiniz.

Her türlü mobilyaya, mobilyanın yapısına zarar vermeden, hatta sünger gibi malzemesi bozuksa, bunu onararak kaplatmak mümkündür. Eğer bu mobilyanızın belli kısımları ahşapsa cilalanarak o da yeni bir görüntüye kavuşturulabilir. Böylece yeni bir mobilya takımı almaktan kurtulursunuz. Eski mobilya ve koltuklarınızı, çekyatlarınızı, sandalyelerinizi Beyoğlu Koltuk Döşeme firmasında gönül rahatlığı ile tamiratını, döşemesini ve kaplamasını yaptırabilirsiniz. Beyoğlu Koltuk Döşeme sayesinde eski koltuklarınızdan vazgeçmemiş hatta yepyeni görünüm sağlamış olursunuz.

Bütün mahallelerine hizmet vermekte olduğumuz Beyoğlu ilçemizin mahalle ve semtleri aşağıdaki gibidir:
Mahalleler
Arapcami · Asmalımescit · Bedrettin · Bereketzade · Bostan · Bülbül · Camiikebir · Cihangir · Çatmamescit · Çukur · Emekyemez · Evliya Çelebi · Fetihtepe · Firuzağa · Gümüşsuyu · Hacıahmet · Hacımimi · Halıcıoğlu · Hüseyinağa · İstiklal · Kadı Mehmet Efendi · Kalyoncukulluğu · Kamerhatun · Kaptanpaşa · Katip Mustafa Çelebi · Keçecipiri · Kemankeş · Kılıçalipaşa · Kocatepe · Kulaksız · Kuloğlu · Küçükpiyale · Müeyyetzade · Ömeravni · Örnektepe · Piripaşa · Piyalepaşa · Pürtelaş · Sururi · Sütlüce · Şahkulu · Şehitmuhtar · Tomtom · Yahya Kâhya · Yenişehir
Semtler
Ayaspaşa · Azapkapı · Çıksalın · Çukurcuma · Dolapdere · Fındıklı · Galata · Galatasaray · Hacıhüsrev · Hasköy · Kabataş · Karaköy · Kasımpaşa · Kuledibi · Şişhane · Taksim · Talimhane · Tarlabaşı · Tepebaşı · Tophane · Tünel

Bir önceki yazımız olan Esenler koltuk döşeme başlıklı makalemizde esenler koltuk, esenler koltuk döşeme ve esenler koltuk kaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

REKLAM REKLAM
Yorum Yaz