Beşiktaş koltuk döşeme

160 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

BEŞİKTAŞ KOLTUK DÖŞEME VE KOLTUK KAPLAMA HİZMETLERİ

Beşiktaş koltuk döşeme firmamız geniş servis ağımız sayesinde Beşiktaş ilçesinin her bölgesine ücretsiz keşif hizmetini gerçekleştirerek koltuk ve kanepeleriniz için fiyatlandırmayı tecrübeli personelleri ile yapmaktadır. Teslimat hususunda titizlikte çalışmakta ve ürünleri zarar görmeden taşınması konusunda özellikle dikkat etmektedir. Koltuklarınızın evinizden alınıp koltuk döşeme veya koltuk tamiri işlemi gerçekleştirilip, tekrar evinize veya ofisinize getirilmesi ücretsiz servis ile sağlanmaktadır.

beşiktaş koltuk kaplama

Koltuk kaplama bizim işimiz

Beşiktaş koltuk tamiri ve döşeme işlerinde kumaş kullanımı ürün tipine ve kullanım yerine göre seçilmekte, hatta kumaşın teknik özellikleri göz önüne alınmaktadır. Firmada koltuk döşeme işinde görünüşünün iyi olmasını sağlamak için kesme uçlu iğneler kullanılmaktadır. Beşiktaş ilçesine koltuk döşeme, koltuk kaplama ve koltuk tamir işlerinde hizmet veren Beşiktaş koltuk kaplama, kaplama ve döşeme sanatında da modern ve klasik çalışmaları ile beğeni kazanmıştır. Kaliteli hammadde kullanımı kadar, işçilikteki ustalık ve tecrübenin de önemli olduğunu bilen şirket, yapılan ürünün uzun yıllar kullanılabilmesi için her türlü çabayı sarf etmektedir. Her zaman kalite ve estetiği bir arada amaç edinmiş olan ve son teknoloji ile kendisini yenilemektedir.

Beşiktaş koltuk kaplama, döşeme ve tamiri işlemlerinde kaliteli kumaş ve sünger seçimleri ile koltuklarınızı çok daha sağlamlaştırılacaktır. İskeleti sağlamlaştırılan, lastik kolonları değiştirilen koltuklarınızın süngerleri ise üzerine takviye yapılarak kabartılır ve ilk günkü gibi yumuşak ya da isteğinize göre sert olarak kabartılır. Koltuk, döşeme yaptırırken komple değişmez. Komple deforme olmuş koltuk süngerleri, koltuk fiyatlandırması için evinize gelen servis elemanlarınca fiyatlandırılır. Bundan sonraki işlem de ise daha sonra koltuk, kumaş ya da deri ile döşenmeye başlanır, Döşeme işleminin ardından iskelet ile kumaşın kesiştiği noktalar kaytan, fitil ya da birtakım malzemeler ile kapatılır.

Beşiktaş ilçemiz için koltuk döşeme ve koltuk tamiri hizmeti verdiğimiz ilçeler aşağıda liste halinde sunulmuştur:

Abbasağa
Akatlar
Arnavutköy
Balmumcu
Bebek
Cihannüma
Dikilitaş
Etiler
Gayrettepe
Konaklar
Kuruçeşme
Kültür
Levazım
Levent
Mecidiye
Muradiye
Nisbetiye
Ortaköy
Sinanpaşa
Türkali
Ulus
Vişnezade
Yıldız

İstanbul’un en meşhur koltukçu markalarından biri olan Marmara Koltuk aşağıda sıralanan hizmetleri vermektedir.

Koltuk tamiri,

Koltuk yüzü değiştirme,

Koltuk kaplama,

Koltuk imalatı,

Koltuk kılıfı dikimi,

Koltuk döşeme,

Sandalye minderi dikimi,

Berjer ve tekli koltuk döşeme ve tamiri

Josefin döşeme ve kaplama

Koltuk takımı imalatı

Köşe koltuk, L koltuk imalatı

Spor kanepe imalatı

Klasik kanepe döşeme

Modern kanepe kaplama

Modern köşe koltuk,

Sandalye kaplama

Minder dikimi,

Renkli minder,

Spor minder dikimi,

Modern şark köşesi minderleri,

Bahçe mobilyası,

Bahçe mobilyası minder dikimi,

Klasik koltuk döşeme

Modern koltuk döşeme

Avangart koltuk döşeme ve kaplama hizmeti,

Cafe koltuk imalatı,

Ofis koltuğu imalatı

Puf koltuk imalatı

Köşe minder imalatı

Özel koltuk yapımı

Bir önceki yazımız olan Şişli koltuk döşeme başlıklı makalemizde koltuk döşeme şişli, şişli koltuk ve şişli koltuk kaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

REKLAM REKLAM
Yorum Yaz