Berjer Koltuk İmalatı ve Tamiri

2395 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Evinizde kullanılmaz hale gelmiş berjerlerinizi yada modeli ve kumaşı üzerinde değişiklik yapmak istediğiniz berjer modellerinizi getirin hayalinizdeki berjeri yapalım. Yada istediğiniz berjeri sıfırdan yapalım.

 

Berjerlerin bir odanın en güzel dekorasyon eşyasıdır. Ufak boyutu ile evinizde kalabalık yapmaz. Yine ufak ve hafif olması onu istediğiniz yerde durmasına yardımcı olur. Taşıması kolaydır. Güzel görüntüsü ile koltuk takımınıza ayrı bir hava verir. Misafir durumunuza göre istediğiniz odaya da alma imkanınız vardır.

Berjer alırken dikkat etmeniz gereken şeylerden bazılar şunlardır. Kalite, renk uyumu, tarzı..

Öncelikle berjerin iyi bir iskeletten yapılmış olması gerekmektedir. Çünkü kalitesiz ağaçlar yada sunta gibi malzemelerden yapılmış berjer yada tekli koltuklar bir müddet sonra dağılmaya mahkumdur. O sebeple sakın fiyatına aldanarak ve ucuz alma hevesi ile hareket etmeyin. Kaliteli sağlam bir gürgen yada kayından yapılmış tekli koltuğun ömrü oldukça uzundur. İkinci esas renk uyumudur. Koltuk takımınızla kombine bir kumaştan yapılmış berber almanız gerektiğini unutmayın. Şunu hemen belirtelim ki koltuk modeliniz yada kanepe takımınızla aynı renkte olacak diye bir zorunluluk yok. Sadece kombine olması gerekiyor. Son olarak koltuk tarzı da oldukça önemlidir. Yani bir uyum olması lazım. Koltuğunuz klasik ise berjer koltuğunuzun spor olmaması gerekmektedir. Bir çok alıcı bu ayrıntılara dikkat etmeden alışveriş yapmaktadır.

Tamir mi? Yeni bir tekli koltuk takımı almak mı?
Buraya kadar olan kısımda size yeni berjer alırken dikkat etmeniz gereken bir kaç husustan söz ettik. Peki koltuk takımınız ve berjer koltuğunuz var. Fakat siz renk uyuşmazlığı yada eskime sebebi ile koltuk tamir ettirmek istiyorsunuz.  Öyleyse size sormak istediğimiz soru şu: “Tekli koltuğunuz tamirat masraflarına değecek kadar değerli mi?”.  Bunu neden soruyoruz.. Çünkü bazen insanlar gereksiz şekilde masrafa sokulmaktadır. Astarı yüzünü geçecek koltuk tamiri yaptırmak yerine sıfır almak bazen daha avantajlıdır. Bunu da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

İstişare ve her türlü fikir alışverişine tecrübeli ustalarımız hizmetinize açıktır. Sitemizde bulunan berjer modellerini inceleyebilir yada başka berjer modellerinin fotoğrafları ile firmamıza ziyaret ederek ustalarımıza danışabilirsiniz.

REKLAM koltuk imalatı telefon REKLAM
Yorum Yaz