2015 Jozefin Modelleri

196 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Kendinizi çok önemli bir şahsiyet olarak hissetmek ve evinizin reisi olduğunuzu kanıtlamak için hemen bir Jozefin koltuk alın ve keyfini çıkarmaya başlayın. Eski saraylardan bu güne kadar rahatlığı ve estetik görünüşü ile gelen Jozefin modelleri günümüzde adeta evlerde klasik saltanatı yeniden yaşatmaya başladılar. Genellikle kadife veya saten kumaşlarla döşenen bu koltuklar için salonunuzda mutlaka özel bir yer ayırmalısınız.

Fransız asilzadelerinin ürettiği ve büyük bir zevk ile oturarak rahat ettikleri Jozefin modelleri günümüz mobilya sektöründe de kendine gerekli yeri bulmuş ve evlerde boy göstermeye başlamıştır. Sadece sırt ve tek kolçak yeri bulunan ve muhteşem bir zevkin örneği olan Jozefin koltuklarda oturmak kendinizi kraliyet ailesine mensup gibi hissetmenizi sağlayacaktır.

Geniş ve klasik zevkle döşenmiş veya avangart tarzı benimseyerek ev dekorasyonu hazırlamış olan herkesin bu koltuğa ihtiyacı olacağını söyleyebiliriz. Firmamızda en güzel Jozefin modelleri ile karşılaşacağınızdan şüpheniz olmasın, renk seçimleri sizlere kalmıştır, dilediğiniz her rengi uygulayarak döşeme yapabiliriz, yurdun her tarafına da servis ağımız mevcuttur.

Bir önceki yazımız olan Josefin-kleopatra koltuklar başlıklı makalemizde fiyatları, josefin ve jozefin hakkında bilgiler verilmektedir.

REKLAM REKLAM
Yorum Yaz